Gra miejska – poznaj inspirujące wrocławianki i świętuj Dzień Kobiet

Przejście Dialogu (ul. Świdnicka 19)
📅 sobota 09.03.2024
Z okazji Dnia Kobiet już 9 marca 2024 odbędzie się pierwsza w mieście gra miejska poświęcona wybitnym kobietom związanym z Wrocławiem. Zwiedzając centrum miasta uczestnicy będą poznawać ich historie, rozwiązując przy okazji ciekawe zadania.

Będzie dużo śpiewania, zgadywania i odkrywania nowych miejsc!  Jest to idealne wydarzenie dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół i wszystkich innych, którzy chcą świętować Dzień Kobiet w miłej atmosferze. A na mecie na wszystkich zwycięzców będą czekać przeróżne atrakcje!

Od Organizatorów:

„Zbierz paczkę znajomych albo wpadnij z rodziną i świętuj z nami Dzień Kobiet, poznając inspirujące wrocławianki oraz odkrywając ciekawe zakamarki naszego miasta.
Wrocławianki były (i są!) wybitnymi chemiczkami, architektkami, lekarkami, piosenkarkami, himalaistkami… Jednak, mimo swoich ogromnych osiągnięć, pozostają nieznane lub zapomniane… Dlatego z okazji Dnia Kobiet chcemy Wam przybliżyć postacie kilku z nich. Zapraszamy na BEZPŁATNĄ GRĘ MIEJSKĄ, gdzie połączymy zwiedzanie miasta z historiami inspirujących wrocławianek!

🌺Kiedy?
Sobota 9 marca. Grać będzie można od godziny 10:00 do 16:00. Sama zabawa nie powinna Wam zająć więcej niż 2 godziny.
🌺Gdzie zacząć?
Grę możecie rozpocząć w Ratuszu za pomocą kodu QR lub przyjść do Nas do Przejścia Dialogu (ul. Świdnicka 19).
🌺A koniec?
Meta będzie znajdować się w Przejściu Dialogu (ul. Świdnicka 19) i to właśnie tam będziemy czekać na Was z małą niespodzianką….
🌺Dodatkowe informacje:
Gra będzie odbywać się za pomocą skanowania kodów QR znajdujących się na terenie starego miasta, dlatego polecamy zabrać ze sobą naładowany telefon komórkowy. Wydarzenie jest objęte matronatem Wrocławskiej Rady Kobiet oraz organizowane we współpracy z miastem Wrocław, Wrocławskim Centrum Rozwoju i Przejściem Dialogu.”