Gra Miejska: Podróże w czasie

Park Kultury w Powsinie, Maślaków 1 mapa

niedziela 25.08.2019

Gra Miejska: Podróże w czasie

Szalony fizyk, strasznie mściwy doktor Mścisław, tym razem swoje tajne laboratorium zainstalował w Powsinie! Znów działa! Mściwy Mścisław odkrył sposób na podróże w czasie i zamierza wyruszyć w przeszłość, by spotkać kilka postaci związanych z terenem, na którym obecnie znajduje się Park Kultury. Jego plan to WSZYSTKO ZMIENIĆ!!! Tak by historia potoczyła się zupełnie inaczej! Nie możemy do tego dopuścić! Ocalmy PARK KULTURY!

Wzywamy śmiałków, którzy utworzą dzielne drużyny i nie obawiają się podróży w czasie! Niech ruszą śladami mściwego Mścisława, niech spotkają Rycerza z czasów Grunwaldu, Króla z Wilanowa, Hrabiego Branickiego, Żołnierza AK i Kobietę-kwiat! Może uda się po śladach i uzyskanych wskazówkach dotrzeć do tajnego laboratorium mściwego Mścisława i uniemożliwić mu wredny plan zniszczenia Powsina!

Start: niedziela 25 sierpnia 2019 r., godz. 12:00
Rejestracja graczy : Jarosław Budnicki tel.: 506 260 969
jarekbudnicki100@gmail.com lub w dniu imprezy – Grzybek szachowy 11:00-11:45
Zakończenie gry: godz. 14.30
Wręczenie nagród przed godz. 15.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Park Kultury Powsin

Na odwiedzających Park Kultury w Powsinie czekają liczne atrakcje: Basen położony w środku Parku składa się z dwóch pływalni. Pierwsza o wymiarach 25 na 12 metrów przeznaczona jest dla młodzieży, druga - brodzik o wymiarach …

Więcej

Adres:

ul. Maślaków 1
02-973 WarszawaKontakt:

sekretariat@parkpowsin.pl
http://www.parkpowsin.pl