Gra miejska dla rodzin pt.: „Wyścig lokomotyw
UD

Gra miejska dla rodzin pt.: „Wyścig lokomotyw

Warszawa Wschodnia, ul. Lubelska 24, Warszawa
🗺 mapa
📅 sobota 22.10.2016
gra miejska pociąg
 

 

22 października Stacja Muzeum zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnej grze miejskiej pt.: „Wyścig lokomotyw”. Gra nawiązuje do aktualnej wystawy czasowej pt.: „Dworce Główne Warszawy”, którą od 14 maja br. można oglądać w Stacji Muzeum.

Gra będzie polegała na pokonaniu trasy z dworca Warszawa Wschodnia do dworca Warszawa Główna (siedziba Stacji Muzeum) i uzupełnianiu karty uczestnika. Przydatne do tego będą informacje zdobyte od specjalnych podróżnych, których będzie można spotkać na innych warszawskich dworcach kolejowych. Wygrywa ta rodzina, która w najkrótszym czasie pokona trasę, wypełni kartę uczestnika i odda ją u pracownika Stacji Muzeum na dworcu Warszawa Główna.

Celem gry jest upowszechnianie wiedzy na temat historii warszawskich dworców, linii kolejowych i taboru kolejowego oraz umożliwienie bezpośredniego obcowania z zabytkami techniki kolejowej.

Szczegóły dotyczące zasad gry i sposobu zgłaszania uczestników znajdują się na stronie www.stacjamuzeum.pl.

Udział w grze jest bezpłatny.

Partnerem gry miejskiej dla rodzin pt.: „Wyścig lokomotyw” są Polskie Koleje Państwowe S.A., PKP Cargo S.A. i Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.

Gdzie: dworzec Warszawa Wschodnia, ul. Lubelska 24, Warszawa

Kiedy: 22 października 2016 r., godz. 10:00-14:00

255 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent