Gorzowski szpital promuje zdrowie w NoVa Park

Gorzowski szpital promuje zdrowie w NoVa Park

NoVa Park
🗺 mapa
📅 piątek 25.02.2022 do sobota 05.03.2022
Gorzowski szpital promuje zdrowie w NoVa Park
Co to jest robot chirurgiczny da Vinci? Jak go obsługiwać i do czego służy? Już w dniach 25-26 lutego oraz 4-5 marca będziesz mógł się o tym przekonać! W tych dniach NoVa Park wspólnie z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie organizuje weekend zdrowia, w ramach którego wcielisz się w chirurga, zrobisz sobie badania profilaktyczne, porozmawiasz z dietetykiem oraz wesprzesz petycję w sprawie kardiochirurgii w Gorzowie.

W najbliższe dwa weekendy (25-26 lutego oraz 4-5 marca) NoVa Park zaprasza na akcję prozdrowotną organizowaną wspólnie z gorzowskim szpitalem. Główną atrakcją wydarzenia będzie robot medyczny da Vinci, z pomocą którego już od ponad pół roku gorzowscy lekarze wykonują operacje! W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni każdy klient NoVa Park poczuje się jak chirurg, siadając za sterami symulatora słynnego robota pomagającego ratować życie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać pracę lekarzy „od kuchni”. Podczas dwóch „Weekendów zdrowia” w NoVa Park gorzowski szpital będzie również zachęcać do złożenia podpisu pod petycją do Ministra Zdrowia w sprawie uruchomienia oddziału kardiochirurgii w Gorzowie.

W programie wydarzenia także:

  • piątek (25 lutego i 4 marca, w godz. 15.00-19.00) – bezpłatne konsultacje u specjalistów z Centrum Zdrowia Psychicznego gorzowskiego szpitala oraz darmowe konsultacje dietetyczne dietetyk Anny Stachowiak (tylko 25 lutego w godz. 15.00-18.00);
  • sobota (26 lutego i 5 marca, w godz. 10.00-18.00) – bezpłatne pomiary poziom cukru we krwi oraz mierzenie ciśnienia, darmowe konsultacje z fizjoterapeutami z oddziału rehabilitacji Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie oraz konsultacje dietetyczne dietetyk Anny Stachowiak (tylko 5 marca).

W sobotę 5 marca będzie również możliwość pomocy potrzebującym i oddania krwi.

„Zdrowie – zwłaszcza w ostatnim czasie – to najważniejsza rzecz, na którą powinniśmy zwracać uwagę, dlatego NoVa Park regularnie angażuje się w promocję zdrowego trybu życia i akcje profilaktyczne. Tym razem – wspólnie z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie – szykujemy akcję, która ma na celu pokazanie mieszkańcom Gorzowa i regionu, jak ważna jest praca lekarzy chirurgów. Podczas wydarzenia będziemy również zachęcać naszych Klientów do podpisania petycji dot. utworzenia oddziału kardiochirurgii w Gorzowie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie