Giganci Programowania na start. Sosnowiec

Czytelnia Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 mapa

niedziela 17.06.2018

Udział bezpłatny

Bezpłatne warsztaty robotyki. Sosnowiec

Zapraszamy dzieci i młodzież na  „Warsztaty Gigantów Programowania”, będące jedną z atrakcji dnia otwartego Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11). Dzięki warsztatom uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z kodowaniem oraz narzędziami i językami programistycznymi. W trakcie zajęć uczniowie stworzą swoją pierwszą grę lub aplikację.

Zajęcia prowadzą profesjonalni programiści ze szkoły Giganci Programowania, a zapisać się na nie można już dziś!

Do udziału w warsztatach zachęcamy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami i poszerzaniem swej wiedzy poprzez świetną zabawę. Zajęcia będą prowadzone w trzech grupach wiekowych. Uwaga, aby dołączyć do grupy nie trzeba być specem od komputerów, gdyż poziom trudności zajęć zostanie dopasowany do możliwości uczestników!

„Warsztaty Gigantów Programowania” odbędą się w niedzielę 17 czerwca 2018 w sali edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11.

Harmonogram:

12.30-14.00 – grupa 6-9 lat

14.15-15.45 – grupa 10-12 lat

16.00-17.30 – grupa 13-16 lat

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona, zatem uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania) oraz przesłanie jego skanu lub fotografii na adres kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl Formularz można również złożyć osobiście w każdej z filii MBP na terenie miasta.

Więcej na: www.biblioteka.sosnowiec.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:komputerwarsztaty

Zobacz także