Giełda Vintage z koca i z ręki

Hala Targowa, Wójta Radtkego, Gdynia,
📅 sobota 03.11.2018
Hala Targowa - giełda Vintage Gdynia - atrakcje dla dzieci Trójmiasto 2018
Powrót do dawnych tradycji Hal Targowych. Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia!
Giełda oryginalnych, rzadkich przedmiotów vintage, w tym kolekcji z lat 60/70/80/90.
Zapraszamy do udziału pasjonatów mody retro, płyt winylowych, drobnej elektroniki, zabawek (żołnierzyki, klocki lego, resoraki!), komiksów, gier planszowych czy pierwszych gier elektronicznych czy komputerów personalnych (Commodore, Atari, Amiga, ZX Spectrum).
W trakcie wydarzenia dopuszczamy handel, w tym wymianę czy sprzedaż/zakup przedmiotów kolekcjonerskich vintage.
Miejscem Partnerskim giełdy vintage jest Muzeum Kameralne Hal Targowych.

• Handel w ramach giełdy tego dnia, nie będzie objęty opłatą targową,
• Osoby chętne do wzięcia udziału w giełdzie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:
kiedy: 3 listopada 2018 r. godz.: 9:30-14:00
gdzie: Hale Targowe w Gdyni