Gdzie na weekend, czyli o wypoczynku dla rodzin na zielonym Mazowszu

Józefów mapa

poniedziałek 12.08.2019 do sobota 17.08.2019

Gdzie na weekend, czyli o wypoczynku dla rodzin na zielonym Mazowszu

Sierpniowy długi weekend już za 3 dni. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie wypocząć z dzieckiem bez konieczności kilkugodzinnej podróży, odwiedź 4 – gwiazdkowy hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie.

Czym wyróżnia się hotel Holiday Inn Józefów na mapie mazowieckich hoteli przyjaznych rodzinie? Przede wszystkim korzystnymi warunkami rezerwacji pobytu – dzieci w tym hotelu jedzą i nocują bezpłatnie w ramach programu „Kids free” i korzystają z kilkunastu udogodnień przydatnych w opiece nad dziećmi.

Jakie to udogodnienia? Między innymi możliwość rezerwacji pokoi łączonych drzwiami wewnętrznymi, łóżeczko z materacem dla dziecka / dostawka, nawilżacz powietrza czy akcesoria związane z bezpieczeństwem (zabezpieczenia kontaktów czy maty antypoślizgowe). Pełną listę znajdziesz na stronie hotelu.

Hotel oferuje także atrakcyjne pakiety weekendowe dla rodziców podróżujących z dziećmi obejmujące już w swojej cenie pełne wyżywienie i wejściówki do obiektów sportowych – park linowego i minigolfa.

Wszyscy goście nocujący w hotelu mogą bez limitu cieszyć się relaksem w Centrum Delphinus, czyli w kameralnym basenie z widokiem na las, w którym są strefa saun, Jacuzzi i urządzenia do hydromasażu. Dopełnieniem strefy wellness jest Mini Gym i pokój relaksu. W hotelowym SPA zaś można dodatkowo zarezerwować masaże lub zabiegi upiększające.

W Holiday Inn Józefów dzień rozpoczniecie wspólnym sycącym śniadaniem – w klimatyzowanej restauracji lub na świeżym powietrzu. Nie jest to zwykłe śniadanie, ale rozbudowana uczta w formule bufetu. Dla dzieci przygotowane jest menu dziecięce w formie kolorowanki.

Hotel Holiday Inn w Józefowie zapewnia swoim gościom jeden z najciekawszych zestawów atrakcji do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pod Warszawą. Wszystko w jednym miejscu, Można tu zagrać ze swoim dzieckiem w minigolfa sportowego, wziąć lekcję gry w tenisa czy pójść na park linowy, w którym są trasy dla dorosłych, dzieci oraz dla maluszków od lat 3.

Trasa dla przedszkolaków jest całkowicie bezpieczna za sprawą pełnego jej osiatkowania oraz przeszkód dostosowanych do zdolności motorycznych dzieci w tym wieku. Co warto wiedzieć, Minigolf Józefów jest jedynym na Mazowszu polem do gry w minigolfa w sportowej wersji, a zarazem jedynym w Polce typu „Felt B”.

17 i 18 sierpnia 2019 roku na polu Minigolf Józefów po raz pierwszy na Mazowszu odbędzie się VII i VIII Puchar Polski w Minigolfie 2019. W turnieju mogą wziąć amatorzy, w tym dzieci od lat 8 za zgodą rodziców. Warunkiem koniecznym do wystartowania jest zapisanie się do środy 14.08.2019 poprzez stronę internetową.

Dla wszystkich rodzin z dziećmi, również tych przyjeżdżających w weekend w celu skorzystania z brunchu i atrakcji sportowych, obowiązuje stała 10% zniżka na jednorazowe wejście do Centrum Delphinus, Minigolf Józefów oraz Park Linowy Józefów. Hotel honoruje Kartę Dużej Rodziny, która również uprawnia do 10% zniżki na wyżej wymienione atrakcje sportowe.

Na rozległym terenie zielonym w hotelu, otoczonym przez piękny las i rzekę Świder, jest również pokój zabaw, boisko oraz bezpieczny plac zabaw, a na nim wyjątkowe urządzenia do zabawy takie jak Mega Deck czy BLOQX4™. Pozwalają one dzieciom na zabawę i spalanie energii na świeżym powietrzu w bezpieczny i kreatywny sposób, a także rozwijają ich umiejętności fizyczne i poznawcze. Dzieci w trakcie zabawy poprawiają swój balans, siłę i rozwijają propriocepcję.

Wszystkich rodziców zainteresowanych rezerwacją pobytu w hotelu Holiday Inn Józefów w nadchodzący weekend oraz szczegółami prorodzinnego programu „Kids free” zapraszamy do kontaktu z Działem Rezerwacji: +48 22 77 83 002, reservations@holiday.aquila.pl Obejrzyj Wirtualny Spacer po hotelu i jego terenie na stronie www.holiday.aquila.pl

welcome2

 

miastodzieci_holidayinn_2019
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jeżeli marzy Ci się krótki wyjazd za miasto, odwiedź hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie. Wybór tego 4 - gwiazdkowy obiektu należącego do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group to gwarancja komfortu i miłych wspomnień. W Holiday …

Więcej

Adres:

ul. Telimeny 1
05 - 420 Józefów


Kontakt:

22 77 83 000
recepcja@holiday.aquila.pl
http://www.holiday.aquila.pl

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdy