Gdzie mieszka seks?

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011

Gdzie mieszka seks?

„Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić z czym sobie od wieków nie radzimy.” Tak o książce „Gdzie mieszka seks?”, która zainspirowała niedzielny spektakl taneczny w AOIA, pisze Wojciech Eichelberger. Impreza jest całkowicie charytatywna – pieniądze ze sprzedaży biletów (i mile widzianych datków) zostaną przekazane na dofinansowanie obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży.

19.06.2011 r.
niedziela
godz. 18.00

AMA – Artyści Młodym Artystom to akcja charytatywna, której nie można przegapić.

  Showcase Mariusza Crovida został zainspirowany książką Ireny A. Stanisławskiej i Piotra Pałagina „Gdzie mieszka seks?”. W trzyczęściowym spektaklu dwunastu tancerzy wykona układy do muzyki elektronicznej, hip hop’u, R&B i soul’u, m.in. do przebojów takich artystów jak Basement Jaxx, Missy Elliott, Alicja Keys. 
Spektakl poprzedzą występy uczniów Niepublicznej Szkoły Baletowej oraz Family Dance.

Pieniądze ze sprzedaży biletów (i mile widzianych datków) zostaną przekazane na dofinansowanie obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży.

Każdy ma prawo do rozwijania pasji. To wydarzenie umożliwi je wszystkim.

Spektakl odbędzie się 19 czerwca o godzinie 18.00 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych (ul. Zachodnia 54/56 ) w głównej Sali.

Bilety można zakupić w Niepublicznej Szkole Baletowej oraz Family Dance.
Gorąco polecamy!!!

Choreograf: Mariusz Crovid
Współchoreograf: Monika Justyńska

12 tancerzy:
1. Adrianna Rzemykowska
2. Monika Justyńska
3. Joanna Kalinowska
4. Magdalena Paluszkiewicz
5. Natalia Zarzeczna
6. Kajetan Luteracki
7. Piotr Chojnicki
8. Sara Rogowska
9. Izabela Wartalska
10. Norbert Bajan
11. Angelika Łęgocka
12. Mariusz Crovid

Showcase składa się z 3 części:
1.    Przedstawia kobiety wyrafinowane – muzyka elektroniczna
2.    Kobiety „gangsta” – Hip Hop, Rap
3.    „Lolity” – R&B, Soul

O książce:

"Gdzie mieszka seks"
Piotr Pałagin, Irena A. Stanisławska

"Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej cos nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę, a każda po jej lekturze pewnie powie: „Widzisz? A nie mówiłam ci?!". No cóż… to przecież świetna, mądra, dowcipna, napisana przez mądrych, doświadczonych ludzi książka o seksie. Jakżeż ja miałbym ją lepiej zareklamować? Po prostu nie da się!".
Maciej Stuhr – aktor, satyryk

„To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, baaardzo wciągnięta".
Katarzyna Miller – psychoterapeutka

„Przeczytałam szybko i z dużą radością, bo idee Pałagina są mi bardzo bliskie. Nareszcie książka, w której nie o technice, nie o moralności, nie o konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy to, co cielesne, psychiczne i emocjonalne i w którą należy się wsłuchać, aby było nam ze sobą dobrze. Nie ma dobrych rad, jest własna świadomość. Nie ma patologii, są możliwości. Pałagin rozbija mity i fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego, a przypomina prawdy i zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane, na nasze nieszczęście."
dr Joanna Heidtman – psycholog, socjolog

Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić  z czym sobie od wieków nie radzimy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich!
ze wstępu Wojciecha Eichelbergera

Piotr Pałagin – lekarz i psychoterapeuta (absolwent Akademii Medycznej w Moskwie oraz Radziecko – Amerykańskiej Akademii Psychoterapii), homeopata (członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii), astrolog. Prowadzi praktykę, seminaria i wykłady w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, na Litwie i Łotwie.

Irena A. Stanisławska – dziennikarka, współautorka książek: „Mężczyzna od podszewki" ( z Krzysztofem Klajsem) i „Moje dziecko" ( z Dorotą Zawadzką).