Gdzie jest Dory? Kolejna część oceanicznej przygody

poniedziałek 06.06.2016 do wtorek 21.06.2016

Niezapomniana Dory z „Gdzie jest Nemo?” powraca! Razem ze swoimi przyjaciółmi, Nemo i Marlinem, wyruszy na podbój podwodnego świata w poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące jej przeszłości. Kim byli jej rodzice? I gdzie nauczyła się języka wielorybów? Książki z serii „Gdzie jest Dory?” oraz magazyn filmowy od czerwca w sprzedaży.

Cykl książek przygotowany specjalnie z okazji premiery kinowej filmu „Gdzie jest Dory”, kontynuacji jednego z największych hitów Disney Pixar „Gdzie jest Nemo” od 8 czerwca w sprzedaży! Bohaterowie, których pokochali wszyscy, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód.

 

Przemierzywszy cały ocean w poszukiwaniu Nemo, Marlin i Dory wrócili na Wielką Rafę Koralową, by we trójkę wieść spokojne, pozbawione przygód życie. Niemal rok później, kiedy Dory poznaje pojęcie migracji, zakorzenionego głęboko w podświadomości instynktu, który pozwala zwierzętom odnaleźć drogę powrotną do domu, rybka przypomina sobie o rodzicach, od których oddzielił ją okrutny los. Kierując się wyłącznie intuicją i mglistymi wspomnieniami, Dory zabiera Nemo i Marlina w podróż do kalifornijskiego oceanarium, którego misją jest leczenie gatunków morskich i zapewnienie im bezpiecznego powrotu do domu. Dory wkrótce przekona się, że odnalezienie rodziców wcale nie jest łatwym zadaniem…

 

W serii m.in. książki:

 

Gdzie jest Dory? Złota księga

DISNEY
Przekład: Adrianna Zabrzewska
Oprawa:  twarda
Objętość: 96 stron
Format: 205×285
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.

 

Gdzie jest Dory? Kocham ten film

DISNEY
Przekład: Adrianna Zabrzewska
Oprawa:  twarda
Objętość: 64 strony
Format: 205×285
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.

 

Gdzie jest Dory? Wielki zeszyt filmowy

DISNEY
Przekład: Małgorzata Fabianowska
Oprawa:  miękka
Objętość: 48 stron
Format: 240×330
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.
Czy marzyło ci się kiedyś wielkie nurkowanie w oceanie? Jeśli tak, zanurz się w tej książce i pokoloruj wielki błękit! Przeżyj jeszcze raz przygody z Nemo, Marlinem i zapominalską Dory, która płynie do Kalifornii, aby odnaleźć swoją rodzinę. Poznaj piękną opowieść o przyjaźni i wielkich przygodach małych rybek.

 

Gdzie jest Dory? Magazyn filmowy

Wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.
Ilustrator: Disney
Redaktor: Izabela Farenholc
Oprawa:  miękka
Objętość: 32 stron
Format: 208 x 278  mm
Grupa docelowa: dzieci 3-7 lat
Częstotliwość: specjalne wydanie
Premiera: 17 czerwca 2016

Magazyn filmowy „Gdzie jest Dory?” jest poświęcony w całości historii, będącej kontynuacją podwodnych przygód bohaterów pierwszego filmu „Gdzie jest Nemo?”.
W czasopiśmie przeplatają się historie i komiksy z różnorodnymi zadaniami do wykonania. Dzięki nim czytelnicy będą mieli okazję wcielić się w bohaterów opowieści i podejmować decyzje, które mają wpływ na przebieg historii. Dodatkową atrakcją są ciekawostki o życiu podwodnych stworzeń.
Do magazynu będzie dodana zabawka: gra wodna.

 

Więcej informacji o serii na stronie Wydawnictwa Egmont.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także