Gdyńskie Poruszenie – nowe darmowe zajęcia

📅 sobota 20.12.2014
Gdyńskie Poruszenie – nowe darmowe zajęcia

Poniedziałkowe zajęcia Pilatesu to gratka dla wszystkich, którzy pragną w relaksującej atmosferze pozbyć się napięć i stresów, jednocześnie wzmacniając i rozciągając mięśnie. Ćwiczenia pozwalają skutecznie odciążyć kręgosłup, poprawić postawę i przyczyniają się do ogólnej poprawy zdrowia i samopoczucia. Zajęcia odbywać się będą o godzinie 19:00, prosimy o przynoszenie własnych mat do ćwiczeń.

Kolejna nowość, Zumba, to fitnessowy zastrzyk pozytywnej energii.  Proste układy bazujące na tańcach latynoskich i hip-hopie porwą każdego uczestnika do zabawy, a przy okazji pozwolą spalić kalorie i uzupełnić poziom endorfin. Chętnych na zumbowe szaleństwo zapraszamy w każdą środę o godzinie 17:45.

Zajęcia Zumby w wersji dla dzieci prowadzone będą w soboty o godzinie 17:30

W piątek o godzinie 17:30  do wspólnych ćwiczeń zapraszamy przyszłe mamy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy na co dzień zajmują się pracą z ciężarnymi kobietami. W programie znajdują się ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie. Ich podstawowym celem jest przygotowanie ciała do porodu oraz umożliwienie szybkiego powrotu do właściwej sylwetki.

Wszystkie nowe zajęcia będą odbywać się w odnowionej sali fitness Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (więcej o remoncie sali fitness). Obiekt znajduje się w Hali Lekkoatletycznej GOSiR, ul. Olimpijska 5.

Zapraszamy!

307 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent