Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza do teatru online

online

piątek 04.12.2020 do niedziela 06.12.2020

15

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza do teatru online

Od 27 listopada Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza widzów na spektakle online. Pokażemy dwa tytuły – „Marysia ma Rysia” w reż. Agnieszki Płoszajskiej oraz „Zacznijmy jeszcze raz” w reżyserii Tomasza Sapryka. Oba tytułu będą dostępne po zakupieniu biletu – widzowie mają do wyboru 6 dni, każdego dnia spektakle będą dostępne przez 6 godzin.

„Marysia ma Rysia” w reż. A. Płoszajskiej – korzystając z wakacyjnego zniesienia obostrzeń, zrealizowane zostało nowe nagranie spektaklu, dzięki temu teraz możemy zaprezentować wysokiej jakości produkcję telewizyjną.

Marysia zapragnęła, aby w dniu swoich urodzin dostać od rodziców rybkę. Dostała… glonojada. Spektakl muzyczny opowiada o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To również opowieść o wsparciu jakie można otrzymać od przyjaciela. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.

Bilety: 15 zł
Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 12 do 17:59.
https://www.gck.gdynia.pl/teatr/marysia-ma-rysia/

„Zacznijmy jeszcze raz” w reż. T. Sapryka – podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.

Bilety: 25 zł
Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 18 do 23:59.
https://www.gck.gdynia.pl/teatr/zacznijmy-jeszcze-raz/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr