Gdy koniec może stać się początkiem – warsztaty okołorozwodowe

Mieszka I 1, Sopot mapa

czwartek 01.12.2016 do niedziela 13.11.2016

warsztaty para nowy poczatek

Chcesz uratować swój związek? Nie możesz  już dalej tak wytrzymać? Boisz się samotności? Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak to zrobić? Proponujemy Ci do wyboru jeden z trzech niezależnych warsztatów z intensywną pracą rozwojową, oraz dodatkową sesją coachingową lub terapeutyczną. Warsztaty dedykowane są zarówno parom, jak i osobom indywidualnym.

 

Czuje się zmęczona/y, odrzucona/y, samotna/y. Brakuje mi pieniędzy. Co wieczór piję wino. Sypiam z kim popadnie. Boję się bliskości. Boję się zranienia. Boję się wejść w nowy związek. Ciągle płaczę i wściekam się o byle co. Nie wiem co dalej ze sobą zrobić.

Sprawdzimy kim teraz jesteś. Co o sobie myślisz. Czego pragniesz. Zobaczymy, jak możesz zbudować siebie na nowo. Przyjrzymy się demonom, które nie dają Ci żyć tak, jak byś chciał/a. Pomożemy Ci znaleźć sposoby by zaopiekować się samą/ym sobą. Ustalimy, co nie pozwala Ci stworzyć nowej, mądrej relacji. Ustalimy strategię świadomego budowania samej/go siebie.

Zajęcia prowadzone są zarówno z męskiej jak i żeńskiej perspektywy, przez Karolinę Paszko –coacha i trenerkę komunikacji oraz Tomasza Chudzińskiego – terapeutę. Po warsztatach możesz podjąć również indywidualną pracę z jednym z prowadzących zajęcia.

 

Koszt

Warsztat – 290zł osoba / 490zł para.  Warsztat wraz z sesją indywidualną – 590zł iosoba / 790zł para. Sesje do zrealizowania w trakcie najbliższego miesiąca po warsztatach.

Miejsce

Warsztaty odbywają się w klimatycznej kamienicy w Sopocie

Gdziekolwiek jesteście – zapraszamy Was do poznania samych siebie i świadomego decydowania o własnym życiu.

 

http://kimjestem.eu/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Karolina Paszko

Karolina Paszko - z zamiłowania jestem coachem, z potrzeby ułatwienia życia sobie i innym- trenerką komunikacji. Prowadzę zajęcia grupowe i sesje indywidualne. Moją ulubioną formą pracy jest "walking coaching" czyli spotkania indywidualne podczas spaceru w …

Więcej

Adres:

Gdynia


Kontakt:

784 759 949
karolinacoach@gmail.com
http://kimjestem.eu/
facebook

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty