Gastro miasto

Browar Mieszczański, Hubska 44-48
📅 piątek 17.08.2018 do niedziela 19.08.2018
Gastro Miasto

Naszą pasją jest goto­wa­nie, kosz­to­wa­nie oraz wyszukiwanie nowych, cie­ka­wych miejsc. Chcemy roz­bu­dzić kuli­narne smaki oraz wyobraź­nię wro­cła­wian, a także rozruszać kulinarny Wrocław oraz promować najciekawsze koncepty i świetnych Szefów Kuchni, których w naszym mieście nie brakuje.

Dlatego startujemy z niepowtarzalnym, cyklicznym jedzeniowym marketem w klimatycznym i ukochanym przez wrocławian Browarze Mieszczańskim. Co dwa tygodnie w trakcie lata zapraszamy Was na Gastro Miasto – w jedyne takie miejsce we Wrocławiu. Pełne dobrego jedzenia, zabawy, muzyki, ale też rozrywek dla dzieci.

Chcemy, abyście przychodzili z rodzinami, przyjaciółmi, ukochanymi oraz towarzyszami kulinarnych wędrówek. W każdy weekend zaprosimy 30 restauracji, Szefów Kuchni oraz kreatywnych freelancerów. Ma być przede wszystkim smacznie, smacznie i jeszcze raz przyjemnie, a każda chwila spędzona w Browarze zapaść na długo w pamięć.

Zapraszamy Was już w piątek, kiedy spokojnie, w rytmach muzyki na żywo wejdziemy w weekend. Za barem znajdziecie najlepszych barmanów oraz alkohole z całego świata, na stoiskach z jedzeniem cały przekrój – od streetfoodu, poprzez kuchnie świata, aż po kulinarne eksperymenty.

Sobotnia impreza rozpocznie się już w południe.

Niedziela to z kolei prawdziwy chillout z dziećmi u boku. Serwujemy śniadanie, rozstawimy atrakcje dla maluchów, natomiast restauracje przygotują dla nich mniejsze porcje swoich dań.

Piata impreza:
17-19 sierpnia 2018