Galeria Młociny rozdaje bilety na Farmę Iluzji

Galeria Młociny mapa

środa 24.08.2022 do środa 31.08.2022

Galeria Młociny rozdaje bilety na Farmę Iluzji

Koniec lata nie musi oznaczać końca zabaw i atrakcji, dlatego Galeria Młociny przygotowała dla swoich Klientów mnóstwo niespodzianek! Już od 22 sierpnia paragony za zakupy w Galerii Młociny można wymieniać na bilety do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”!

 Magiczny koniec lata

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to niesamowite miejsce, w którym podczas zabawy poznamy ciekawostki dotyczące praw natury, fizyki czy chemii. Atrakcje rozmieszczone są aż na sześciu hektarach, a wśród nich znajdują się m.in. instalacje wykorzystujące zasady złudzenia optycznego czy akustyki. Można zobaczyć na przykład lewitujący kran, latającą chatę czy stół zmieniający perspektywę i poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów! „Farma Iluzji” zlokalizowana jest w Trojanowie, około 80 km od Warszawy.

Jak zdobyć bilety na „Farmę Iluzji”?

Od 22 sierpnia w Galerii Młociny panuje magiczna atmosfera – paragony są nie tylko paragonami, ale jednocześnie mogą być biletami do Parku! Każde wydane 150 zł można wymienić w aplikacji „Kupujesz i Masz” na bilet jednoosobowy na „Farmę Iluzji”, a 400 zł na bilet rodzinny 2+2, z którego mogą skorzystać nie tylko rodziny, ale także cztery niespokrewnione ze sobą osoby. Istnieje możliwość sumowania paragonów. Promocja trwa od 22 sierpnia do 11 września. Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie zamieszczonym w aplikacji mobilnej „Kupujesz i Masz” oraz na stronie www.kupujeszimasz.pl.

Galeria Młociny zaprasza na tubing!

Zanim jednak wybierzecie się na „Farmę Iluzji”, po udanych zakupach Galeria Młociny zaprasza na plac przed głównym wejściem do centrum handlowego, abyście spróbowali swoich sił na torze do tubingu. Świetna zabawa gwarantowana! Atrakcja dostępna jest do końca sierpnia, podobnie jak boisko do koszykówki, na którym można rozegrać emocjonujące mecze na świeżym powietrzu, dlatego to ostatnia okazja, by z nich skorzystać!

To nie wszystkie niespodzianki, które przygotowała dla swoich klientów Galeria Młociny. Co miesiąc zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i zabawach, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o nowych wydarzeniach. Zapraszamy! 😊

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa: www.galeriamlociny.pl
Facebook: https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial
Instagram: https://www.instagram.com/galeriamlociny/
Tik Tok: www.tiktok.com/@galeriamlociny

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:latowakacjezabawa