Galeria Bronowice poszukuje STYLOWYCH mieszkańców

Galeria Bronowice

poniedziałek 13.09.2021 do sobota 25.09.2021

Galeria Bronowice poszukuje STYLOWYCH mieszkańców

25 września – tę datę powinni zapisać w kalendarzu wszyscy, którzy uwielbiają modę i nowinki z wybiegów. Ostatnia wrześniowa sobota w Galerii Bronowice upłynie pod znakiem szyku i stylu – na chętnych czekają modowe warsztaty i spotkania z RADZKĄ, zabawy i liczne promocje. Ale zanim to nastąpi, Galeria poszukuje oryginalnych, lubiących bawić się modą, mieszkańców. Konkurs dla najbardziej stylowych ruszył już 13 września.

Kim ma być STYLOWY?

Coco Chanel, światowa ikona mody mawiała, że moda przemija, a styl zostaje. I właśnie taki unikalny, spójny, indywidualny styl powinien cechować każdego, kto zechce wziąć udział w konkursie Galerii Bronowice. Do wygrania jest nagroda główna – 2 000 zł na zakupy ze znaną stylistką i vlogerką, Magdaleną RADZKĄ Kanoniak oraz pozostałe nagrody: vouchery na kwotę 500 zł, 300 zł oraz 20 x 100 zł – do wydania w Galerii Bronowice!

W tej chwili moda, wielcy projektanci, cała branża modowa inspirują się ulicą, autentycznością i tym, co ludzie noszą na co dzień. Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w konkursie STYLOWI i pokazanie swojej stylizacji. Być może to Ty będziesz czyjąś inspiracją? – zachęca Magdalena RADZKA Kanoniak.

Modowa dawka wiedzy i STYLOWY finał – 25 września w Galerii Bronowice

To już w najbliższą sobotę! Od godziny 12:00 będzie można wziąć udział w spotkaniu z RADZKĄ, stylistką i jedną z najpopularniejszych vlogerek modowych polskiego YouTube. Opowie ona o najnowszych trendach i modzie, pokaże, jak łączyć kolory, faktury i style. Nie zabraknie też porad związanych ze sztuką robienia zakupów odzieżowych, o tym, co warto kupować na lata, a co przeminie wraz z końcem sezonu. Sobotnie popołudnie będzie też okazją do wspólnego selfie, zdobycia indywidualnej modowej porady oraz autografu RADZKIEJ, autorki książki „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”. Na wszystkich chętnych czekać też będą niespodzianki i quizy z nagrodami oraz – przygotowane przez najemców Galerii – specjalne kupony rabatowe, promocje i oferty na najnowsze kolekcje.

O godzinie 16:00 na scenę wkroczą finaliści konkursu STYLOWI – wybrany przez jury główny zwycięzca, bogatszy o dwutysięczny voucher, uda się na zakupy w Galerii w towarzystwie Magdaleny RADZKIEJ Kanoniak. Na pozostałych finalistów czekają nagrody pieniężne.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Rok 2021 to już trzecia odsłona popularnego konkursu STYLOWI. Zgłosić można się na kilka sposobów – termin zgłoszeń upływa 23 września!

Pierwszą opcją jest zamieszczenie w komentarzu wydarzenia „STYLOWI EDYCJA III” na Facebooku fotografii w swojej ulubionej stylizacji.

Można też inaczej – stojąc oko w oko ze „Stylową Ekipą”, polującą na najbardziej stylowych na terenie Krakowa (w godzinach 12:00-14:00) lub w samej Galerii (w godzinach 16:00 – 18:00).

Dotychczasowe edycje naszej stylowej zabawy pokazały, że Kraków pełen jest osób lubiących bawić się modą, wyrazistych i nietuzinkowych. I właśnie na takich ludzi czekamy w Galerii Bronowice! Gwarantujemy nie tylko dobrą zabawę, ale również pokaźny zastrzyk wiedzy w trakcie sobotniego finału oraz nagrody dla najbardziej stylowych! Przygotowaliśmy również mnóstwo niespodzianek, warto więc nas odwiedzić – zachęca Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Główną nagrodą w konkursie STYLOWI jest 2 000 zł na zakupy z vlogerką, pozostałe to: vouchery na kwotę 500 zł, 300 zł oraz 20 x 100 zł – do wydania w Galerii Bronowice!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu STYLOWI znaleźć można pod adresem:        https://galeriabronowice.pl/wydarzenia/stylowi.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:fotografia