Galeria Bemowo zaprasza na wystawę makiet i modeli z klocków LEGO®

Galeria Bemowo mapa

sobota 12.12.2020 do niedziela 13.12.2020

Galeria Bemowo zaprasza na wystawę makiet i modeli z klocków LEGO®

Najpopularniejsze klocki świata po raz kolejny zawitają do Galerii Bemowo! W dniach 12-13 grudnia mieszkańcy Bemowa będą mogli podziwiać ponad 40 modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO®!

Wśród eksponatów znajdą się modele z Gwiezdnych Wojen (m.in. Razor Crest z serialu Star Wars Mandalorianin), pojazdy kosmiczne, makieta „Jak zdobywano Dziki Zachód”, makieta miasteczka, makieta piracka oraz nawiązujące do klimatów świątecznych – warsztat św. Mikołaja oraz Narnii (Pan Tumnus). Na wszystkich odwiedzających wystawę czeka mała niespodzianka – instrukcja wykonania jednego z kilku autorskich projektów ozdób choinkowych z klocków LEGO® (Dziadek do orzechów, bombka, stroik).

Autorami wszystkich prac prezentowanych na ekspozycji są warszawscy dorośli fani LEGO®, czyli tzw. AFOLe (Adult Fan of LEGO®) z WAWLUGu (Warsaw LEGO® User Group) i okręgu warszawskiego.

Wystawę klocków LEGO® można oglądać w sobotę 12 grudnia 2020 roku w godzinach 10.00-21.00 oraz w niedzielę 13 grudnia w godzinach 10.00-16.00 przez witrynę Spotykalni zlokalizowanej na Poziomie 1 Galerii Bemowo (obok salonu Pepco i Biblioteki Sąsiedzkiej).

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w Galerii Bemowo znajduje się na: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:wystawazabawki