Weleda
Weleda Baby

Galeria Bemowo zaprasza na kolejną wystawę klocków LEGO®

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 sobota 10.12.2022 do niedziela 11.12.2022
Galeria Bemowo zaprasza na kolejną wystawę klocków LEGO®
W drugi weekend grudnia – w dniach 10-11 grudnia – Galeria Bemowo będzie oczkiem w głowie wszystkich miłośników najpopularniejszych klocków świata. Dlaczego? Bo w galerii odbędzie się wystawa klocków LEGO®, podczas której będzie można podziwiać wiele modeli zbudowanych z LEGO®, w tym pierwszy polski zestaw z serii LEGO® Ideas!

Grudniowa wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo to już niemal tradycja! Tym razem w dniach 10-11 grudnia 2022 roku zapraszamy na wyjątkową ekspozycję stworzoną z popularnych klocków, której unikatową atrakcją będzie prezentacja tryptyku „Tales of the Space Age”, autorstwa polskiego designera – Jana Woźnicy. Jest to pierwszy w historii LEGO®  polski projekt, który został zatwierdzony i pozytywnie zrecenzowany do produkcji. Zestaw „Tales of the Space Age” składa się z trzech scenerii (każda o wymiarze 10.4 cm x 14.7 cm) przedstawiających powierzchnię innego ciała niebieskiego. Inspiracją do stworzenia dzieła były klasyczne plakaty i okładki książek science fiction z lat 80-tych.

Oprócz tego, na uczestników wystawy czeka również wiele innych modeli, w tym rozbudowana makieta miasteczka z częścią podmiejską, makieta zatopionej Atlantydy, makieta z inscenizacją bitwy morskiej, modele architektoniczne stworzone przez studentów architektury oraz całe mnóstwo indywidualnych projektów tematycznych jak Star Wars czy samochody z lat 60-tych.

Wystawie będą towarzyszyć atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły dobrze się bawić w „piaskownicach” pełnych klocków LEGO®, a także otrzymać niespodziankę w postaci bezpłatnych instrukcji do samodzielnego wykonania w domowym zaciszu mini-modeli z LEGO®.

Wystawa klocków LEGO® w Galerii Bemowo odbędzie się w sobotę, 10 grudnia, w godzinach 10.00-18.00 oraz w niedzielę, 11 grudnia, w godzinach 10.00-16.00. Wstęp bezpłatny. Wystawa jest or­ga­ni­zo­wa­na przez AFOLi (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­słych fa­nów LEGO®), zrze­szo­nych w klu­bie WAWLUG.

620 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent