Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki

Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 piątek 27.10.2023 do poniedziałek 27.11.2023
Galeria Bemowo poszerza ofertę rozrywki
W ostatnim czasie do grona najemców Galerii Bemowo dołączył salon gier zręcznościowych z atrakcjami dla dzieci i dorosłych – Arcade Bee. To kolejne miejsce w Galerii Bemowo, w którym klienci mogą łączyć przyjemność zakupów z rozrywką na najwyższym poziomie.

Salon Arcade Bee to prawdziwe mekka dla miłośników gier zręcznościowych, zapewniająca rozrywkę dla całych rodzin i przyjaciół. Oferta firmy jest zróżnicowana i dostosowana do różnych grup wiekowych, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla każdego na spędzenie wolnego czasu w dobrym towarzystwie. W Arcade Bee można znaleźć fascynującą kolekcję zarówno najnowszych, jak i klasycznych gier zręcznościowych, obejmujących gry muzyczne, gry sportowe i wiele innych. Dzięki rodzinnemu klimatowi zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się rozrywką w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Salon gier zręcznościowych Arcade Bee o powierzchni blisko 37 m2 jest zlokalizowany na piętrze, w sąsiedztwie VR4U.

VR4U to kolejne miejsce w Galerii Bemowo, w którym można się bawić, śmiać i odkrywać nieskończone źródło rozrywki. To salon gier wirtualnej rzeczywistości oferujący niezapomnianą zabawę dla wszystkich.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie