Gabinet Agaja: Wakacyjny turnus terapeutyczny dla dzieci z zaburzeniami rozwoju

wtorek 30.06.2015 do sobota 29.08.2015

Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Agaja zaprasza na terapeutyczny turnus wakacyjny dla wszystkich dzieci z zaburzeniami rozwoju (trudności w uczeniu się, zaburzenia procesów integracji sensorycznej, zespół Aspergera, autyzm, afazja, porażenie mózgowe, zespoły genetyczne, zaburzenia łaknienia, ssania u niemowląt, niemowlęta z nieharmonijnym rozwojem, z problemami nietolerancji pokarmowej, niezintegrowanymi odruchami)

Turnus to 6 dni (poniedziałek-sobota), w czasie których doświadczeni, certyfikowani terapeuci prowadzą indywidualne zajęcia terapeutyczne z dziećmi. Dzięki tak zintensyfikowanej terapii można osiągnąć bardzo pozytywne efekty.

Program terapeutyczny jest dobierany dla każdego dziecka indywidualnie, stosownie do jego możliwości i potrzeb. Podstawą doboru programu jest diagnoza postawiona przez specjalistów Agai. Dlatego jeśli Państwa dziecko nie uczęszcza do naszego gabinetu przed turnusem konieczna jest diagnoza. Jest ona bezpłatna. Prosimy o umówienie się telefoniczne na termin (tel. 692 791 770 lub 12 657 25 41)

Metody terapeutyczne dostępne w Agai to  miedzy innymi: integracja sensoryczna, rehabilitacja TheraTogsem, neurologopedia, terapia odruchów, dogoterapia połączona z terapią grupową prowadzoną przez psychologa-psychoterapeutę i pedagoga dogoterapeutę, Grow Through Play, i inne (wykaz wszystkich stosowanych przez nas metod terapii na www.agaja.pl/oferta/  )

Gdzie? Gabinet Agaja przy ul. Marzanny.
Miejsce zapewnia:

– domową atmosferę;

– ogród do zabaw dla dzieci;

– dowóz posiłków;

– spokojną i cichą okolicę, 15 minut spacerem do zalewu Bagry;

– parking – bezproblemowe przywiezienie i odebranie dziecka;

– Internet bezprzewodowy

Kiedy? W lipcu i sierpniu 2015. Turnusy rozpoczynają się w każdy poniedziałek (pierwszy od 30 czerwca) i trwają do soboty.

W jakich godzinach? Do wyboru są dwie opcje godzinowe: 9:30-13:30 lub 14:30-18:30

Koszt: 1900 zł za tygodniowy turnus (4 godziny zajęć dziennie, 6 dni w tygodniu)

Informacje i zapisy: Tel. 692 791 770 lub 12 657 25 41, gabinet@agaja.pl, www.agaja.pl

Uwaga! Jesteśmy również w stanie dostosować terminy oraz godziny turnusów do indywidualnych potrzeb rodziców lub dzieci (np. uwzględniając godziny snu niemowlaków)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Marzanny 4a
filia ul. Gardowskiego 31
30-828 Kraków


Kontakt:

692791770
gabinet@agaja.pl
http://www.agaja.pl