FUT – BOT na weekend – podstawy programowania

Stadion Legii Warszawa mapa

sobota 01.02.2020 do środa 01.04.2020

99

FUT - BOT na weekend - podstawy programowania

Weekendowe zajęcia FUT BOT to okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, spędzenia wolnego czasu w świetnej atmosferze oraz zobaczenia na co dzień niedostępnych miejsc na stadionie Legii Warszawa.

Kompetentny zespół edukatorów prowadzi zajęcia z podstaw programowania w interaktywny sposób, co sprawi, że dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu robotów PHOTON. Jeden robot przypada na dwójkę dzieci co zapewnia indywidualne doświadczanie nauki a jeden edukator prowadzący aktywności dla max. 6 osób jest gwarancją uważności na każde dziecko.

  • czas trwania: 4h (2 tematy po 90 min + 60 min przerwy)
  • zajęcia przeznaczone dla grup od 5 do 12 osób
  • w zajęciach wykorzystujemy do 7 robotów sterowanych za pomocą tabletów
  • w przerwie między zajęciami uczestnicy zobaczą niedostępne na co dzień miejsca na stadionie
  • cena jednych zajęć: 99 zł od uczestnika

Cały kurs programowania składa się z dwóch spotkań na Stadionie Legii Warszawa.Uczestnictwo w pierwszych zajęciach nie zobowiązuje do udziału w drugiej części.

Podczas jednego spotkania w trakcie weekendu realizowane są 2 tematy.

  • Pierwsze spotkanie: „Temat 1 – przygotuj stadion” + „Temat 2 – rozgrzej trybuny”
  • Drugie spotkanie: „Temat 3 – wytrenuj robotycznych piłkarzy” + „Temat 4 – robotyczny mecz”

 

Opisy tematów:

Temat 1 – przygotuj stadion

Poprzez zabawę dzieci poznają „robotyczne zmysły”, dowiadują się o zadaniach i ważnych rolach w klubie sportowym, doświadczają współpracy w parach oraz w grupie, samodzielnie sterują robotem z wykorzystaniem edukacyjnej maty.

Temat 2 – rozgrzej trybuny

Na tym poziomie dzieci poznają barwy klubu oraz programują doping płynący z trybun. Te zadania wymagają planowanie współpracy pomiędzy robotami oraz wykorzystania czujników. Zdania są realizowane z wykorzystaniem funkcji DRAW i BADGE.

Temat 3 – wytrenuj robotycznych piłkarzy

Trenujemy, trenujemy, trenujemy. Znamy podstawy opanowania sterowania robotem, co pozwala dzieciom na planowanie zaawansowanych zachowań oraz dryblingu czyli pokonywania zaplanowanego toru przeszkód. Z wykorzystaniem czujnika podczerwieni dzieci planują wspólne akcje na boisku, czyli esencję piłkarskiego treningu.

Temat 4 – robotyczny mecz

Wykorzystując zdobytą podczas poprzednich zajęć wiedzę, rozgrywamy turniej FUT-BOT’u! Na specjalnie przygotowanej macie odzwierciedlającej boisko piłkarskie, rywalizują ze sobą drużyny złożone z robotów sterowanych przez wszystkich uczestników.

Zarezerwuj zajęcia:

telefon: 513 111 699

email: edukacja@fundacjalegii.pl

Fundacja_Serce
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Legii logo

Fundacja Legii

Naszą misją jest udzielanie wsparcia, niesienie nadziei oraz budowanie wspólnoty, aby pomóc słabszym i potrzebującym podnieść się, uwierzyć w siebie i zwyciężać. Fundacja Legii tworzy i realizuje programy oraz projekty wsparcia, edukacji, integracji i budowania wspólnoty skierowane …

Więcej

Adres:

Łazienkowska 3
00-449 Warszawa


Kontakt:

513111699
kontakt@fundacjalegii.pl
http://www.fundacjalegii.org