Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Akademia tańca
FMH mobile
Fun&Dance – zajęcia taneczne dla dzieci 3-6 lat

📅 czwartek 05.06.2014
Fun&Dance – zajęcia taneczne dla dzieci 3-6 lat

czwartek,

Fun&Dance – zajęcia taneczne 3-6 lat

Fun & Dance to spotkania taneczne pełne pozytywnej energii i ruchu. Na zajęciach dzieci uczyć się będą choreografii w rytm największych parkietowych przebojów, a także słynnych dziecięcych hitów. Nie zabraknie również nauki podstawowych kroków tanecznych. Podczas każdego spotkania dzieci będą ćwiczyć swoją sprawność fizyczną za pomocą ćwiczeń z elementami stretchingu, gimnastyki korekcyjnej i jogi, a także rozwijać poczucie rytmu i uwrażliwiać się na muzykę. Nie zabraknie także zabaw tanecznych, w których dzieci rozwijać będą swoje umiejętności przestrzenne, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Na zajęciach będziemy także:
– poznawać elementy tańców takich jak : jazz, broadway jazz, balet, tańce latynoamerykańskie i wiele innych
– rozgrzewać się przy ćwiczeniach areobowych
– uczyć się współdziałania w grupie
– rozwijać swoją wyobraźnię
– odprężać się przy ćwiczeniach relaksujących

Zajęcia prowadzi Sara Gorzkiewicz absolwentka Szkoły Muzycznej H. Wieniawskiego w Łodzi z dyplomem  z rytmiki i tańca, studiów pedagogicznych z zakresu animacji społeczno-kulturalnej oraz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskichw Warszawie.

Zapisz swoje dziecko już dziś!
Termin: każdy czwartek godz. 18:15 (45 min)

Koszt zajęć:
•    pierwsze zajęcia 15 zł
•    pojedyncze zajęcia 30zł
•    karnet za 4 kolejne spotkania:  100 zł
(możliwa 1 zapowiedziana nieobecność)
•    karnet za 8 kolejnych spotkań: 180 zł
 (możliwe 2 zapowiedziane nieobecności)

Adres: Baby Club Cafe
Ul. Aleksandra Tansmana 5/02