Fundacja Muzyczna Przystań – zapisy na rok 2019/2020

Warszawa Żytnia 13/108 mapa

środa 28.08.2019 do sobota 14.09.2019

Malarstwo i rysunek w Fundacji Muzyczna Przystań

Zapraszamy do „Muzycznej Przystani”, jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką.

Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, wokal, flet, skrzypce, wiolonczela, trąbka, akordeon… Zapraszamy również na zajęcia grupowe: gordonowskie- umuzykalniające dla maluchów oraz „sensoryka dla smyka ” – ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 oraz 3-5 lat wraz z opiekunami.

Malarstwo i rysunek, zajęcia przy muzyce klasycznej dla dzieci od 5-12 lat. Zajęcia cieszące się u nas dużą popularnością ze względu na autorski charakter to rytmika z angielskim. Jest to najlepsza metoda przekazywania języka w formie zabawy muzyczno ruchowej .

Zapraszamy również na rytmikę z elementami gimnastyki i tańca dla starszych dzieci 3 – 6 lat.

Przygotowujemy do egzaminów do szkół muzycznych. Nasi nauczyciele to doświadczeni pedagodzy, którzy tworzą „Muzyczną Przystań” z pasją i poświęceniem. Podczas zajęć indywidualnych oraz grupowych staramy się udoskonalać sposoby nauki, stosując metody wypracowane przez najlepszych specjalistów. Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina lub innych świetnych uczelni w Polsce i za granicą wg. autorskiego projektu, w oparciu o elementy metod: Orffa, Suzuki, Bajkowskiej. Pomożemy w doborze instrumentu.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Jesteśmy w stanie również dojechać do ucznia. Żytnia 13/108, muzycznaprzystan@wp.pl, tel 781341883, www.muzycznaprzystan.comNauka gry na instrumentach. Dojeżdżamy do domu ucznia

Rytmika z angielskim. Nauka języka poprzez zabawę
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
muzyczna przystań zajęcia dla dzieci

Muzyczna Przystań

Zapraszamy do " Muzycznej Przystani", jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką. Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, …

Więcej

Adres:

ul. Żytnia 13/108
01-014 Warszawa
(Wejscie od ul. Leszno)


Kontakt:

781341883
muzycznaprzystan@wp.pl
http://www.muzycznaprzystan.com