Fundacja Gajusz – nastaw się na wolontariat!

sobota 22.11.2014 do niedziela 23.11.2014

Fundacja Gajusz – nastaw się na wolontariat!

22 i 23 listopada br. Fundacja Gajusz, której głównym celem jest pomoc przewlekle chorym dzieciom, przeprowadzi spotkanie dotyczące wolontariatu. Każdy chętny mieszkaniec Łodzi będzie mógł dowiedzieć się jak pomagać innym. Dla uczestników wydarzenia organizacja przygotowała wyjątkową niespodziankę!

22 i 23 listopada 2014
sobota-niedziela
godz. 12.00-16.00

Pasaż Tesco
ul. Pojezierska 93

Spotkanie z Fundacją Gajusz

Głównym celem działalności fundacji jest pomoc przewlekle chorym dzieciom. Ponadto jednostka prowadzi pomoc psychologiczną, arteterapię oraz pomoc socjalną dla pacjentów. Przedstawiciele organizacji będą obecni 22 i 23 listopada w godzinach 12:00-16:00, w Pasażu Tesco przy ulicy Pojezierskiej 93. Jednostka zaprezentuje swoją działalność – opowie o pomaganiu potrzebującym oraz o idei wolontariatu.
Ponadto każdy uczestnik wydarzenia otrzyma płytę z kolędami nagraną przez Fundację Gajusz!
 
Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Łodzi, objętego Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej. W Pasażu Tesco przy ulicy Pojezierskiej 93 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu, Tobiaszem Puchalskim, pod adresem tobiasz@show4.biz

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fundacja gajusz logo

Fundacja Gajusz

Fundacja GAJUSZ to łódzka organizacja pozarządowa, która już od 15 lat pomaga przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom. Poza opieką nad pacjentami oddziału onkohematologii Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej, od 8 …

Więcej

Adres:

Łódź, ul. Jarosława Dąbrowskiego 87

Kontakt:

+48 42 631 00 41
http://htp://www.gajusz.org.pl
facebook