Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość

Muzeum Emigracji w Gdyni online mapa

niedziela 12.12.2021

10

Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość

Pamiętacie Franię i Bronka – rezolutne rodzeństwo, które znalazło w muzeum tajemniczy czasowrotek? Wracamy do ich szalonych przygód! Tym razem Frania i Bronek będą musieli zmierzyć się z ważnymi tematami. Dołączcie do nich i sprawdźcie, jak możemy wspólnie uratować świat!

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach „Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość” i stawienia czoła przygodom wspólnie z sympatycznym rodzeństwem. Przygotowaliśmy dla was sześć odcinków wciągającej historii poruszającej ważne tematy społeczne i ekologiczne.

Proponujemy dwa sposoby na dołączenie do naszych warsztatów:

– NA ODLEGŁOŚĆ

Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w warsztatach na odległość – w wybrane niedziele o 14:00 otrzymacie drogą mailową kolejne części tajemniczej historii z ilustrowanymi kartami pracy i zadaniami do wykonania w rodzinnym gronie.

– STACJONARNIE W MUZEUM

Jeśli chcecie wziąć udział w stacjonarnych warsztatach, zapraszamy Was do Muzeum Emigracji w Gdyni na spotkania w tych terminach: 3 X, 17 X, 31 X, 14 XI, 28 XI, 12 XII, godz. 11.00.

Koszt: 10 zł/dziecko + kolejne dziecko 7 zł

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Aby wziąć udział w warsztatach stacjonarnie lub na odległość, zapiszcie się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU62JyLdTb_s-STjeVF4TXiPauHzK1vcEYHXnN99JVXP6orA/viewform?usp=sf_link

Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne w muzeum jest ograniczona, każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą mailową.

 

Warsztaty z Franią i Bronkiem wciągają niczym dobry serial animowany, ale nie trzeba brać udziału w całości, aby dobrze się bawić. Zapraszamy do udziału także w pojedynczych częściach.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie