Warsztaty dla dzieci w Pawilonie Czterech Kopuł – Gość w dom

Pawilon Czterech Kopuł, ul. Wystawowa 1 mapa

niedziela 29.01.2023

5

Warsztaty dla dzieci w Pawilonie Czterech Kopuł

Zapraszamy dzieci na warsztaty w Pawilonie Czterech Kopuł.

Gość w dom
29.01, g. 11:00 – warsztaty dla maluszków

Rodzinne warsztaty Mai Kwiecińskiej dla rodziców i dzieci w wieku do lat 2, wydarzenie w ramach cyklu #muzealniaki_pod_kopułą

Czy można tworzyć rzeźby z przedmiotów, które się po prostu znajdzie? Takie dzieła sztuki jako jeden z pierwszych wykonywał Władysław Hasior. Na ekspozycji zobaczymy dziwne rzeczy złożone w nieoczekiwany sposób. Na końcu wraz z maluchami w trakcie działań sensorycznych spróbujemy połączyć ze sobą materiały o różnych fakturach.

Spotkanie w przestrzeni Pawilonu Czterech Kopuł, na ekspozycję można wejść z wózkiem lub nosidłem, w budynku muzeum znajduje się przewijak.
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie muzeum, zapisy w tygodniu poprzedzającym zajęcia: edukacja.pawilon@mnwr.pl lub 71 712 71 81. Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Narodowe we Wrocławiu logo

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu  Jedno z najważniejszych i najzasobniejszych polskich muzeów. W zbiorach, które obej- mują ponad 200 tysięcy obiektów, znajdują się zabytki z prawie wszystkich dziedzin sztuki, poczynając od szkła antycznego, przez średniowieczną rzeźbę kamienną, …

Więcej

Adres:

pl. Powstańców Warszawy 5
50-153 Wrocław
Kontakt:

71 372 51 50
sekretariat@mnwr.pl
http://mnwr.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:muzeumwarsztaty