FOTO Walentynki w Centrum Handlowym RONDO

Centrum Handlowe Rondo, Bydgoszcz mapa

piątek 14.02.2020 do sobota 15.02.2020

FOTO Walentynki w Centrum Handlowym RONDO

Walentynki w Centrum Handlowym RONDO trwają aż dwa dni! W dniach 14-15 lutego w godzinach 12.00-19.00 CH RONDO organizuje ciekawą akcję, aby uczcić nie tylko dzień zakochanych, ale również święto wszystkich osób, które darzymy ciepłym uczuciem. Pamiątką z tego niezwykłego wydarzenia będą zdjęcia pełne miłości, które będzie można otrzymać w podziękowaniu za zakupy dokonane w Centrum. Na Klientów czekają także dodatkowe atrakcje – punkt skanowania i retuszowania dawnych fotografii oraz gifbudka.

Z okazji wielkiego święta miłości CH RONDO przygotowało specjalny prezent dla swoich klientów – walentynkową strefę, w której zarówno zakochani, jak również całe rodziny i przyjaciele będą mogli zapozować do zdjęcia w oryginalnej, eleganckiej scenografii. Wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach, w tym minimum 50 złotych wydane na terenie galerii) oraz zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji. Wykonane zdjęcia zostaną od razu bezpłatnie wydrukowane i wręczone uczestnikom akcji w prezencie.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie również działać specjalny punkt skanowania i retuszowania zdjęć. Każdy będzie mógł przynieść dawne fotografie, a doświadczeni fotoedytorzy pomogą nadać zdjęciom drugie życie. Do dyspozycji klientów RONDA będzie również gifbudka, gdzie będzie można stworzyć oryginalną sesję zdjęciową w postaci kilkusekundowej animacji, czyli GIF-a!

Walentynki to czas okazywania miłości. Czemu zatem nie uwiecznić tego pięknego uczucia na długie lata? Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy stanowisko, gdzie będzie można uchwycić Waszą miłość w walentynkowym kadrze. Wystarczy zrobić zakupy w CH RONDO za minimum 100 złotych aby móc później cieszyć się pamiątkowym zdjęciem w serduszkowym klimacie” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:fotografiaWalentynki

Zobacz także