Fosa na Dolnym Mieście – bezpłatne i kompleksowe wsparcie dla rodzin

czwartek 06.11.2014 do sobota 31.01.2015

Fosa na Dolnym Mieście – bezpłatne i kompleksowe wsparcie dla rodzin

Bo problemy można wspólnie odejmować – To jeden z wniosków, które zawiera film przygotowany przez Fundację Oparcia Społecznego Aleksandry „FOSA”, promujący Kompleksowe Wsparcie Rodzin z Dolnego Miasta w Gdańsku. Poradnia dla Rodziców „FOSA na Dolnym Mieście” znajduje się przy ul. Toruńskiej 8/4. W Poradni mieszkańcy rewitalizowanych ulic Dolnego Miasta mogą skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych konsultacji.

Film powstał w ramach wkładu własnego pracowników Fundacji i wykonany został w darmowej wersji programu VideoScriblere. – Pomysł i scenariusz filmu inspirowany jest sytuacjami naszych klientów – mówi Kamil Krajewski, który film zrealizował. – Jest on wspólną pracą pracowników Fundacji FOSA: psychologów Anny Nadratowskiej, Barbary Piskorskiej oraz moją i prezesa Fundacji Aliny Kaszlel-Suski.

 

Film można obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=weHGhLskkus 

 

Poradnia dla Rodziców „FOSA na Dolnym Mieście" znajduje się przy ul. Toruńskiej 8/4. Projekt Poradni jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013. W Poradni mieszkańcy rewitalizowanych ulic Dolnego Miasta mogą skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych konsultacji.

 

Poradnia dla Rodziców 

"FOSA na Dolnym Mieście"

ul. Toruńska 8/4, Gdańsk

tel. 58 322 05 94, 606 80 63 63

http://www.fundacjafosa.pl/dolnemiasto/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie