Foodpark Open-Air – targ jedzeniowy w Parku Starego Browaru

Park Starego Browaru, obok placu zabaw mapa

piątek 31.07.2020 do niedziela 02.08.2020

Foodpark Open-Air - nowy targ jedzeniowy w Starym Browarze

Foodpark Open-Air to nowy targ jedzeniowy na mapie Poznania, który odbywa się cyklicznie w piątki (17:00-21:00), soboty i niedziele (od 12:00 do 21:00) do końca sierpnia w przestrzeni Parku Starego Browaru. Partnerem projektu jest Kwiaciarnia Bistro & Bar – kameralna restauracja z autorskim menu, mieszcząca się w pawilonie u zbiegu ulic Ogrodowej i Ratajczaka.

Wydarzenie kierowane jest do osób ceniących sobie lokalną, autorską gastronomię w stylu “slow food”, niezobowiązującą atmosferę i relaks na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół czy rodziny. W ofercie targu Foodpark Open-Air znajdą się autorskie interpretacje fast-foodów, kuchnia wege, rzemieślnicze piwa, delikatesy kuchni świata, kawa, lody i desery. Targ zlokalizowany jest tuż obok parkowego placu zabaw, jest więc idealną weekendową propozycją dla rodziców z dziećmi.

5_targ

W najbliższy weekend dodatkową atrakcją dla maluchów będzie strefa eksperymentów Smartbee Club. Dla dzieci przygotowano mnóstwo niesamowitych atrakcji i wyjątkowe doświadczenia pod fachowym okiem najlepszych Polskich naukowców! Animacje w strefie Smartbee odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-19:00.

milkandsun-starybrowar-lato-34-kopia   milkandsun-starybrowar-lato-35-kopia
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Stary Browar Poznań logo

Stary Browar w Poznaniu

Stary Browar to współczesne centrum handlowe i autentyczne centrum kultury i edukacji. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno za architekturę, jak i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Prócz zakupów, można tutaj obcować ze sztuką i dobrym …

Więcej

Adres:

Fortis Centrum ARDEA KS Sp. z o.o.,
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań


Kontakt:

+48 61 859 60 50
informacja@starybrowar.com
http://starybrowar.com
facebook

ZOBACZ TAKŻE:na powietrzu