Foodpark Open-Air – nowy targ jedzeniowy w Starym Browarze

Park Starego Browaru mapa

sobota 11.07.2020 do niedziela 12.07.2020

Foodpark Open-Air - nowy targ jedzeniowy w Starym Browarze

Food Park Open-Air to nowy targ jedzeniowy, który będzie odbywać się cyklicznie w soboty i niedziele (od 12:00 do 20:00) przez cały lipiec i sierpień 2020 w przestrzeni Parku Starego Browaru w ramach projektu Lato w Parku.

Wydarzenie kierowane jest do osób ceniących sobie lokalną, autorską gastronomię w stylu “slow food”, niezobowiązującą atmosferę i relaks na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół czy rodziny.

Inicjatorami i organizatorami wydarzenia są centrum handlowe Stary Browar oraz Kwiaciarnia Bistro i Bar – kameralna restauracja z autorskim menu, mieszcząca się w pawilonie w browarowym w Parku.

5_targ

W ofercie targu Foodpark Open-Air znajdą się autorskie interpretacje fast-foodów, kuchnia wege, rzemieślnicze piwa, delikatesy kuchni świata, kawa, lody i desery. Targ zlokalizowany jest tuż obok parkowego placu zabaw, jest więc idealną weekendową propozycją dla rodziców z dziećmi.

6_targ
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Stary Browar Poznań logo

Stary Browar w Poznaniu

Stary Browar to współczesne centrum handlowe i autentyczne centrum kultury i edukacji. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych zarówno za architekturę, jak i jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Prócz zakupów, można tutaj obcować ze sztuką i dobrym …

Więcej

Adres:

Fortis Centrum ARDEA KS Sp. z o.o.,
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań


Kontakt:

+48 61 859 60 50
informacja@starybrowar.com
http://starybrowar.com
facebook