Foki kontra rekiny w kinach od 3 czerwca! Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

📅 środa 01.06.2022 do niedziela 05.06.2022
Foki kontra rekiny
Kim bylibyście w królestwie mórz i oceanów? Niecodzienne pytanie, ale odpowiedź może być prostsza niż myślicie. Jeśli lubicie wylegiwać się w słońcu to w najpewniej bylibyście foką. Jeśli cały czas musicie być w ruchu, najprawdopodobniej dołączylibyście do rekinów. Proste! Niezależnie od tego, do której drużyny wam bliżej, w Dzień Dziecka będziecie mieli komu kibicować!

Animowana komedia o zwariowanych fokach, przed którymi lepiej spływać i cwanych rekinach, którym opadną szczęki! Rafy koralowe żartów oraz ocean akcji i przygód już czekają w nowym filmie producentów i twórców hitów „ZAMBEZIA”, „KUMBO” oraz „AINBO – STRAŻNICZKA AMAZONII”. W angielskiej wersji językowej filmu głosów swoich użyczyli J.K. Simmons – gwiazda megahitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, weteran kina akcji Dolph Lundgren oraz idealnie pasujący do roli foki ze względu na swój przydomek… Seal!

Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Gatunek: komedia, animowany
Produkcja: RPA, USA 2021
Reżyseria: Greig Cameron, Kane Croudace
Scenariusz: Greig Cameron („Moosebox”), Brian Cleveland („Ainbo – strażniczka Amazonii”), Jason Cleveland („Ainbo – strażniczka Amazonii”), Wayne Thornley („Zambezia”)
Obsada angielskiej wersji językowej: J.K. Simmons („Spider-Man: Bez drogi do domu”, „Klaus”, „Zwierzogród”), Dolph Lundgren („Minionki 2: Wejście Gru”, „Aquaman”), Sharlto Copley („Czarownica”, „Królowa Śniegu 2″), Seal

Uwaga! Z okazji premiery filmu Foki kontra rekiny Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 6-12 czerwca.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 30 maja-3 czerwca  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Foki kontra rekiny, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego to właśnie do Was powinny trafić zaproszenia.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Foki kontra rekiny: