Finał Strefy Ciszy – weekend międzynarodowy

Łazienki Królewskie, Warszawa mapa

sobota 30.07.2016 do niedziela 31.07.2016

Muzyka, rytmy i inspiracje z całego świata – finał Festiwalu Strefa Ciszy. Weekendem międzynarodowym 30-31 lipca zakończy się ten wyjątkowy cykl plenerowych spotkań z muzyką w Łazienkach Królewskich. Głównym wydarzeniem będzie sobotni koncert New Warsaw Trio – trzech charyzmatycznych instrumentalistów, którzy po mistrzowsku łączą różne style, gatunki i motywy, trafiając w gust najbardziej wymagającej publiczności.

Po czterech lipcowych weekendach, z których każdy poświęcony był muzyce innego europejskiego kraju, przyszła pora na „otwarcie granic”, czyli weekend międzynarodowy. Będzie on podsumowaniem czwartej edycji Festiwalu Strefa Ciszy. Jak co roku znakomita muzyka w mistrzowskich interpretacjach przyciągnęła do Ogrodów Królewskich rzesze widzów i słuchaczy. Liczyła się też wyjątkowa atmosfera, bliski kontakt z artystami i bogata oferta dla najmłodszych melomanów. Na pięciu festiwalowych scenach już odbyło się ponad 100 koncertów, a wśród imprez towarzyszących popularnością cieszyły się zwłaszcza happeningi malarskie i taneczne oraz Scena Otwarta.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Łazienki Królewskie

Muzeum Łazienki Królewskie

Lekcje Muzealne Lekcje odbywają się w autentycznych wnętrzach stanisławowskich. Istnieje możliwość rozszerzenia omawianych tematów o prelekcje ilustrowane dużym wyborem slajdów lub o zajęcia w pracowni plastycznej. Cena lekcji muzealnej - 80,- zł/klasa (do 30 osób) Tematy lekcji: 1. Dzień zwyczajny …

Więcej

Adres:

ul. Agrykoli 1
00-460 Warszawa


Kontakt:

(22) 5060 101 (centrala), (22) 5060 183 (rezerwacja)
http://www.lazienki-krolewskie.pl

Finał Strefy Ciszy – weekend międzynarodowy