Finał Lata na Madalinie. „Szkoła na wesoło” i wielki festyn „Rodzina po wakacjach”

ul. Madalińskiego 17 mapa

sobota 03.09.2016 do niedziela 04.09.2016

Lato w mieście

W ostatni weekend tegorocznego „Lata na Madalinie” dawnej zajezdni czekać będzie masa atrakcji, upominków i przyjemności, m.in. DARMOWE lody, pokaz iluzjonisty, kino plenerowe, konkursy z niesamowitymi nagrodami…

W sobotę dzień pod hasłem „Szkoła na wesoło”, czyli zajęcia i aktywności w nawiązaniu do przedmiotów szkolnych z przymrużeniem oka, np. geografia na wesoło – budujemy wulkany, chemia na wesoło – robimy kule do kąpieli, itp.

W sobotni wieczór koncert muzyczny Rodziny Waścińskich oraz KINO PLENEROWE, a w nim prawdziwy hit, przepiękny film „Wielki błękit”

Natomiast w niedzielę festyn „Rodzina po wakacjach”, podczas którego będzie można zapoznać się m.in. z ofertą szkół językowych, klubów sportowych, porozmawiać z psychologiem, pedagogiem, logopedą. W ramach zajęć pozalekcyjnych ciekawe propozycje mają również teatry, muzea, biblioteki. Ważną kwestią jest również zdrowie uczniów jak i przygotowanie do podjęcia obowiązków szkolnych, rozpoczęcia uczęszczania do żłobka czy przedszkola. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, animacji, aktywności i dużo prezentów.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1782064185372421/

 

3 wrzesień – 4 wrzesień
w godz. 12:00-18:00

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także