Finał akcji Drzwi do Kariery!

niedziela 26.06.2016

Drzwi do Kariery

Centrum Riviera, Klub Rotary Gdańsk-Sopot-Gdynia i 2Pi Group zapraszają do udziału w finale „Drzwi do Kariery”. 26 czerwca o 14.30 w Rivierze w Gdyni poznamy laureatów pierwszej odsłony programu stypendialnego.

Program „Drzwi do Kariery” jest skierowany do dzieci i młodzieży, która ze względu na trudną sytuację materialną, stan zdrowia, zaburzenia rozwoju lub sytuację rodzinną, jest zagrożona wykluczeniem społecznym. Zainteresowanych stypendiami nie zabrakło, a potrzeby były bardzo zróżnicowane. Ostateczną decyzję o przyznaniu pomocy finansowej podjęła komisja konkursowa.

– Program to dla niektórych szansa, by zacząć realizować swoje marzenia, dla innych zaś możliwość nabycia umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w przyszłym świecie zawodowym – komentuje dyrektor Centrum Riviera, Marek Ciszewski. -Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w stanie pomóc młodym ludziom, a przede wszystkim, że możemy inicjować takie działania w naszej społeczności lokalnej.

W dniu finału odbędzie się także Przegląd Piosenki Młodzieżowej Gdynia Uśmiechnięta, występ gościa specjalnego – Weroniki Korthals z zespołem, występy młodzieży z gdyńskich i okolicznych placówek oraz zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum dziecięcego „Bursztynowa Przystań”.

Akcja jest wpierana patronatem honorowym Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, oraz Prezydenta Miasta Gdyni.

Akcję wspierają również: firma Porta, Ziaja, Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Fundusz Inicjowania Rozwoju, Fundacja Integralia.

Patronat medialny nad programem objęły: Dziennik Bałtycki, Kurier Gdyński, trojmiasto.pl oraz Radio Gdańsk.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:praca

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także