Filozofowanie z dziećmi: Miłość. Warsztaty dla dzieci w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu

Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu mapa

sobota 17.09.2016

5 zł

zajęcia dla dzieci

Co dzieci wiedzą o miłości? Co sądzili o niej filozofowie? Wszystko wyjaśni się w najbliższą sobotę, na kolejnym spotkaniu w ramach FILOZOFOWANIA Z DZIEĆMI. Porozmawiamy właśnie o miłości, która filozofom sprawiała wiele trudności – sprawdzimy, co z definicją miłości zrobią dzieciaki.

17.09.2016
godz. 12:00

Wstęp na warsztaty: 5 zł

Obowiązują zapisy: biblioteka@csw.torun.pl

Spotkania w ramach cyklu FILOZOFOWANIE Z DZIEĆMI skierowane są do dzieci w wieku od 6 lat. Proponujemy najmłodszym przeplatane zabawami rozmowy na „trudne tematy” wykorzystujące i rozbudzające ich naturalną ciekawość. Zajęcia organizowane są wspólnie z wydawnictwem Tako.

Prowadzący:

Malina Barcikowska – absolwentka filozofii na UMK oraz Szkoły Nauk Społecznych przy IFiS PAN w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, należy do Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Katarzyna Klejn – absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, redaktorka naczelna w wydawnictwie Tako. Organizuje i koordynuje warsztaty, wykłady i dyskusje na temat książek obrazkowych i literatury dla dzieci.

Tomasz Klejna – absolwent filozofii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada kwalifikacje pedagogiczne, od 2000 roku w branży wydawniczej i poligraficznej, od 2005 roku prowadzi własne wydawnictwo Tako specjalizujące się w publikowaniu pozycji z zakresu literatury dziecięcej, filozofii i historii sztuki. Poza działalnością wydawnicza zajmuje się szerzeniem wiedzy kulturalnej oraz promowaniem czytelnictwa. Był kierownikiem projektu Opowiadania na tacy (Cocina de cuentos) w ramach Programu Kultura Unii Europejskiej.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Filozofowanie z dziećmi: Miłość. Warsztaty dla dzieci w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu

Działalność CoCA w Toruniu (Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu") koncentruje się między innymi wokół fenomenu glokalności, rozumianej jako ujęcie zjawisk regionalnych w perspektywie globalnej .

Więcej

Adres:

ul. Wały gen. Sikorskiego 13
87-100 Toruń


Kontakt:

0 56 610 97 00
info@csw.torun.pl
http://csw.torun.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:miłośćwarsztaty

Zobacz także