Filmowi wojownicy w NoVa Park

NoVa Park mapa

poniedziałek 01.03.2021 do wtorek 23.03.2021

Filmowi wojownicy w NoVa Park

Chcesz stanąć twarzą w twarz z Predatorem? Marzysz o wspólnym zdjęciu z Minionkami? Chcesz zobaczyć z bliska Obcego? Nie ma sprawy! W dniach 1-23 marca w NoVa Park odbędzie się wystawa inspirowana filmowymi superbohaterami i wojownikami. Aż 15 wielkoformatowych figur wykonanych w większości z recyklingu przedstawia repliki znanych postaci z takich kultowych produkcji jak „Władca pierścieni”, „Hellboy”, „Piraci z Karaibów”, „Avatar” czy „Terminator”.

Wystawa „Wojownicy” (org. „Robot Warriors”) powstała z miłości do kina i ekologii. Wszystkie prezentowane w NoVa Park eksponaty zostały wykonane z metalowych odpadków, a największe i najbardziej pracochłonne modele (ważące nawet 900 kilogramów i mierzące do 3,5 metrów wysokości) były budowane przez około 700 godzin. Inspiracją do powstania ekspozycji byli filmowi wojownicy – zarówno dobre, jak i złe charaktery. Na wystawie w NoVa Park można zobaczyć m.in.:

 • Jacka Sparrow i Davie Jones’a znanych z serii „Piraci z Karaibów”,
 • głównych bohaterów „Avatara”,
 • kosmitów z serii filmów „Obcy”,
 • półdemona półczłowieka Hellboya,
 • Capitan America,
 • Nasgula – „Czarnego Jeźdźca” i „najokrutniejszego sługę Saurona” z trylogii „Władca Pierścieni”,
 • Octupusa – jednego z największych przeciwników Spidermana,
 • groźnego Predatora,
 • Ostatniego Samuraja,
 • Terminatora,
 • uroczych łobuziaków, których pokochał świat – Minionki.

„Wielkie wydarzenia dla miłośników kina i nie tylko! Przez ponad trzy tygodnie w NoVa Park można podziwiać aż 15 eksponatów – robotów inspirowanych postaciami ze znanych hollywoodzkich produkcji. Zapraszamy całe rodziny do odwiedzenia naszej wystawy pokazującej wielkoformatowe repliki bohaterów takich filmów jak ‘Terminator’, ‘Władca Pierścieni’ czy ‘Avatar, a także zrobienia sobie wspólnego selfie z ulubionymi postaciami’”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wystawa „Wojownicy” jest zlokalizowana na pasażach na poziomie 0 i jest dostępna w dniach 1-23 marca, od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia NoVa Park. Zwiedzanie ekspozycji jest bezpłatne, a przy każdym eksponacie są dostępne mapki z rozmieszczeniem poszczególnych figur na terenie Centrum. Podczas wydarzenia są zachowane najwyższe zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:filmsztukawystawa