Filmowe spotkanie na pożegnanie lata w Elblągu

CSE Światowid Elbląg, Plac K.Jagiellończyka 1 mapa

środa 31.08.2016

10 zł zajęcia + 10 zł film/osoba

Akademia Filmowa

Na początek przywołają najlepsze wspomnienia z wakacji. Z tych wspomnień powstanie pocztówka. Potem obejrzą film pt. Jak zostać kotem? Kino Światowid zaprasza na ostatnie zajęcia adresowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat z cyklu Mała Letnia Akademia Filmowa. Spotkanie odbędzie się w środę (31 sierpnia).

Przypomnijmy, Mała Letnia Akademia Filmowa to cykl filmów i warsztatów, które w Kinie Światowid odbywają się przez całe wakacje. Nie jest to jednak szkoła – nikt nie sprawdza obecności. Można brać udział we wszystkich zajęciach lub tylko w wybranych spotkaniach.

– Ostatnie spotkanie LMAF zakończy uroczyste wręczenie dyplomów i upominków – mówi Karolina Śluz z kina „Światowid”. – Na zajęcia nie trzeba brać drugiego śniadania, przygotują je dla dzieci pracownicy naszego kina.

Najpierw dzieci obejrzą film „Jak zostać kotem?”, z polskim dubbingiem w wykonaniu… m.in. kota. Czy raczej Kota, bo Tomasza Kota.

– Film z gwiazdorską obsadą, zabawnym scenariuszem i sympatycznym zwierzęciem, który w ujęciach animowanych wygląda jak prawdziwy kot, z pewnością przypadnie młodym widzom do gustu – dodaje Karolina Śluz. – A po projekcji zapraszamy na warsztaty plastyczne, na których przygotujemy pocztówkę z wakacji.

 
Termin: 31 sierpnia (środa), godz. 10:00 – warsztaty, 12:00 – film.

Cena biletu: 10 zł zajęcia + 10 zł film/osoba. Spotkanie zakończy się ok. godziny 14.00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Filmowe spotkanie na pożegnanie lata w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

Zobacz także