Filharmonia Narodowa

piątek 24.05.2013

godz. 10.30, 11.30, 12.30 Miasteczko cud/ tam, gdzie brzmi muzyka – od wielu lat , wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizujemy koncerty edukacyjne dla dzieci oraz uczniów szkoły podstawowej, każdy koncert trwa 45 minut. Prezentowana jest muzyka polska oraz muzyka innych regionów świata, przekazywane są wiadomości z zakresu historii muzyki, biografii wybitnych kompozytorów, oraz budowy i techniki gry na instrumentach muzycznych.

Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnecka mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.
Cena jednostkowa biletu : 5,00 PLN

Prosimy o zapisy grup powyżej 10 osób z podaniem nazwy placówki, ilością dzieci oraz telefonem kontaktowym do nauczyciela koordynatora.

Koordynatorem koncertów jest pracownik Centrum Kultury: Katarzyna Resiak, zapisy pod nr telefonu 22 7567600, e-mail:katarzyna.resiak@kulturalni.pl

Filharmonia Narodowa w Warszawie repertuar dla dzieci i rodziców

Filharmonia Narodowa

Młodzież szkolna, studenci (do 26 roku życia), emeryci i renciści mają prawo do 25% zniżki (z wyjątkiem cyklu "Po prostu... Filharmonia" i koncertów dla dzieci). Dokument upoważniający do zakupu biletów ze zniżką (legitymacja ZUS, także …