UD

Figle-Migle Pod Kolumnami

Klub Pod Kolumnami, pl. Św. Macieja 21
🗺 mapa
📅 piątek 21.06.2024
Figle-Migle Pod Kolumnami
W 2024 roku dzieci przejmują Klub Pod Kolumnami! Rodzice! Macie ochotę sie pointegrować? Wyrwać z domu na kawę, herbatę, pozwolić dzieciakom działać według swojej wyobraźni w zamkniętej przestrzeni, i w międzyczasie – wymieniać się opiniami, poglądami, albo po prostu – odpoczywać?

Mamy coś dla Was! We wtorki i piątki zapraszamy rodziców z małymi dziećmi (0-4 lata) na „Figle-migle”, czyli twórcze spotkania pod kolumnami!
Od 10:00 czekają na Was 45 minutowe zajęcia, podczas których najmłodsi szukać będą zastosowań różnych przedmiotów w radosnej zabawie. Przy okazji pobudzą też swoje zmysły – dotykając, wydając odgłosy i słuchając różnych dźwięków, obserwując kształty i kolory.
Czasem pośpiewamy piosenki, czasem ruszymy w dzikie pląsy, czy poudajemy dzikie zwierzęta, innym razem spróbujemy się wyciszyć podczas relaksujących masażyków. Podczas zajęć angażujemy opiekunów do zabawy z dzieckiem lub przygotowań elementów zabawy i zabawek, z którymi dziecko sobie jeszcze nie radzi.
Figle-migle to nie warsztaty o sztywnych ramach, to miejsce na swobodną improwizację i reakcję na bieżące potrzeby dzieci i rodziców – bez presji i pośpiechu.

Po zajęciach przestrzeń Klubu jest do Waszej dyspozycji do godziny 14:00. Zajęcia są bezpłatne i bez zapisów – do zobaczenia!
Plan działań:
10:00-11:00 – ANIMACJA
11:00-14:00 – CZAS WOLNY

Organizatorem cyklu jest Wrocławski Instytut Kultury – instytucja nowego typu: wspierająca niszowe, niekomercyjne inicjatywy; badająca sektor kultury i rozwijająca kompetencje jego twórców i twórczyń; tworząca sieci współpracy; organizująca nieszablonowe wydarzenia kulturalne.
Wrocławski Instytut Kultury jest miejską instytucją kultury, której organizatorem jest Gmina Wrocław.

622 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent