Królik i Misia

📅 niedziela 06.12.2015
Figa z makiem

Jadłostajnia Kolibki

Udało nam się wyłonić wyjątkowe grono wystawców, których produkty będziecie mogli zakupić (używając wyłącznie gotówki i uśmiechów) w tuBAZIE. Są to:

Matea jewellery
Simply Made
Czapki Joel
Dwie Lewe Ręce

Jak co roku podczas FIGI nie może zabraknąć bezpłatnych warsztatów dla najmłodszych. W tym roku będą to zajęcia z tworzenia ozdób świątecznych przy pomocy sitodruku oraz lasera.
Warsztaty rozpoczynamy w pracowni sitodruku, gdzie dzieci ręcznie nadrukowują wzory na deseczki. Następnie w sąsiedniej pracowni owe deseczki przemieniamy za pomocą lasera w ozdoby świąteczne. Ostanim zadaniem jest sklejenie wyciętych fragmentów w przestrzenną bryłę.
Na warsztaty nie obowiązują zapisy. Cykle odbywają się rotacyjnie od godz. 11 do 15 (wtedy przyjmowani są ostatni chętni). Zajęcia trwają od 30 do 45 minut na każdego uczestnika.

Do zobaczenia w tuBAZIE!

Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Gdynia.