Fiesta dla malucha – turnusy adaptacyjno-edukacyjne

ul. Trugutta, Gdynia mapa

niedziela 10.07.2016 do piątek 22.07.2016

fiesta malucha adaptacja wakacje

Zapraszamy dzieci od 1,5 roku życia  oraz te, które za chwilę będą przekraczać progi przedszkoli na tygodniowe zajęcia adaptacyjne FIESTA DLA MALUCHA. Zajęcia prowadzone będą w formie ciekawych zabaw w oparciu o znane i sprawdzone metody pedagogiki przedszkolnej. Dzieci podczas zajęć poznają piosenki, słuchają bajek, uczestniczą w zabawach, ćwiczeniach gimnastycznych i muzycznych, malują, rysują, wykrajają. Uczą sie kolorów, nazywania części ciała, rozpoznają zwierzęta oraz poznają ciekawe, nowe aktywności. Codziennie spędzają czas na świeżym powietrzu. Udział w zajęciach pozwoli dzieciom zminimalizować stres związany z przedszkolnym startem, nauczy funkcjonowania w grupie. Dla małych uczestników zapewniamy wszelkie materiały oraz posiłki.

 

CYKL 1 – 4 lipiec-8 lipiec; temat przewodni – „Zwierzaki tu i tam”

W drugim cyklu poznamy różne ptaki, ryby, ssaki bawiąc się i ucząc. Będziemy naśladować zwierzątka i zmieniać się w nie. Poznamy szczegóły z życia niektórych zwierząt, a to łączyć się będzie z ogromem radości i zabawy. Dowiemy się o miejscach gdzie żyją zwierzaki – las, dżungla, jezioro, sawanna.

Poryczymy, „pokumkamy”, wyzwolimy w sobie energię i szybkość zwierząt. Będzie radośnie i głośno.

CYKL 2 – 11 lipiec – 15lipiec; temat przewodni – „To wszystko co lata”

Podczas 3 cyklu poznamy wszystko co lata,nie tylko ptaki ale tez statki kosmiczne i samoloty. Dowiemy się jak to jest, ze samoloty łatają, dokąd lata rakieta. Zrobimy samodzielnie samoloty, latawce itp.

CYKL 3 – 18 lipiec – 22 lipiec; temat przewodni – „Świat zmysłów”

W tym cyklu dzieci  znajda się w świecie  zmysłów – co to jest węch, jak działa nos, ucho, poznamy różne faktury, smaki. Wspólnie przygotujemy piknik i będziemy delektować się jego składnikami. Nie zabraknie wesołej zabawy, doświadczeń i eksperymentów.

 

KOSZT – 5 dni  po 8 godzin– 300 pln , koszt wyżywienia 50 pln

–  5 dni po 5 godzin  – 200 pln, koszt wyżywienia 50 pln

– opcja opieki na godziny – 10 pln za godz.,

 

 

Kontakt bomalihu@gmail.com,  535 015 959; 606 647 990

 

 

Na FB : www.facebook.com/galeria.malucha/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Galeria malucha - miejsce spotkań, odpoczynku, rozwoju dla całej rodziny.

W szalonym pędzie dnia codziennego nie mamy czasu, aby choć na chwilę się zatrzymać i pobyć NAPRAWDĘ z naszym dzieckiem. W domu musimy pogodzić wykonywanie obowiązków wraz z opieką nad naszymi maluchami. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych …

Więcej

Adres:

81-388 Gdynia, Traugutta 2

Kontakt:

606-647-990; 505-076-300
galeriamalucha@wp.pl
http://www.bomalihu.org.pl/

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także