fetsiwal

Data wydarzenia: sobota 25.06.2011

To już druga edycja Festiwalu Twórczości Ludowej. Jak w ubiegłym roku, tak i w tym odbędzie się on w Bartkowie. Termin imprezy: 25 czerwca 2011 roku.

II Festiwal Twórczości Ludowej

data:
25.06.2011. godz. 16:00

miejsce:
Świetlica Wiejska w Bartkowie

organizator: Gryfiński Dom Kultury

Imprezę rozpoczną dostępne dla wszystkich plenerowe warsztaty modnego ostatnio decoupage′u. Przy wielkim stole, pod okiem fachowców, pojawi się możliwość dania drugiego życia przedmiotom, które mamy w domu.

Następnie akcja przeniesie się na scenę, gdzie uczestniczyć będziemy w jubileuszowym koncercie Kapeli Ludowej Bartkowiacy. Poza naszą gwiazdą pojawią się także inni znani lokalni wykonawcy, m.in.: Borzymianka i Gardnianki. Zaplanowane są także koncerty zespołów Swaty z Koszalina oraz młodej szczecińskiej grupy folkowej Tramp Kufajka. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Chutir, który gra muzykę ukraińską.

Poza atrakcjami artystycznymi planowane jest wspólne ognisko i możliwość pieczenia kiełbasek. Po raz pierwszy odbędzie się konkurs na najlepszą potrawę festiwalu.

 

Gryfiński Dom Kultury

Gryfiński Dom Kultury

Zadaniem Gryfińskiego Domu Kultury jest umożliwienie dzieciom, młodzieży, a także dorosłym mieszkańcom naszej gminy, rozwoju własnych zainteresowań i pasji oraz zaspakajanie potrzeb w zakresie tworzenia, uczestniczenia, odbioru wartości kulturalnych, poprzez kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w …

Więcej

Adres:

ul. Szczecińska 17,
74-100 Gryfino


Kontakt:

91-416-25-20
http://www.gdk.com.pl
facebook