Skwer Ireny Kwiatkowskiej na Obłużu
📅 sobota 31.08.2019
Festyn: Żegnaj lato na rok
Rada Dzielnicy Obłuże wraz z Centrum EduFun zapraszają na Festyn: ŻEGNAJ LATO NA ROK.
Impreza odbędzie się 31 sierpnia na Skwerze Ireny Kwiatkowskiej „PRZY STAWKU”.

Jak co roku zaplanowaliśmy dla mieszkańców ciekawe atrakcje i niespodzianki. W programie dmuchańce, warsztaty i eksperymenty w strefie nauki, gry w wersji XXL, zajęcia taneczne, pokazy ratownictwa medycznego, wodne pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej i animacje.
Na głodomorów czekają m.in. wielki grill, food trucki, wata cukrowa i popcorn.
Wydarzenie zakończy występ gwiazdy wieczoru: Zespół Bravaton (18.30)
Patronat honorowy nad wydarzeniem obejmuje Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. Patronat medialny: trojmiasto.pl.

Informacje o festynie:

1. Nazwa imprezy: ŻEGNAJ LATO NA TEN ROK, festyn dla mieszkańców Dzielnicy Obłuże, z inicjatywy Rady Dzielnicy Obłuże.
2. Planowany termin realizacji imprezy: 31.08.2019r.
3. Czas trwania imprezy: od 15:00 do 22:00
4. Miejsce realizacji imprezy: Skwer Ireny Kwiatkowskiej na Obłużu
5. Rodzaj i charakter imprezy: rekreacyjno-edukacyjno-rozrywkowy festyn otwarty.