Zapraszamy do Klockowni!

Festyn rodzinny w Poznaniu

Program (główne punkty):
15:00 Początek Festynu
od 15:10 Występy dzieci z przedszkoli, ODK Wiktoria, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum
16:40 Finał akcji kabaretowo-teatralnej „Obyś miał ciekawych sąsiadów” Teatr mplusm & Sąsiadki
17:00 American Tribal Style – współczesny taniec orientalny w wykonaniu Ouled Nail
17:20 Pokaz woltyżerki (stajnia „Lajkonik”)
18:00 Grupa taneczna Dalaya: taniec orientalny
18:20 Mini-recital: Joanna Ostańska-Zamojska
18:30 Muzyczna gwiazda Festynu: HARVEST TIME (country)
Między 18:00 a 19:00
Start balonu na ogrzane powietrze (Aeroklub Poznański) – wygraj przelot!
19:00 Druga część koncertu HARVEST TIME

Spotkanie z autorką popularnych książek dla dzieci Agnieszką Frączek – zabawy słowem i wyobraźnią na scenie (ok. 16:00, 17:00 i 17:30) oraz na stoisku Księgarni z Bajki.

„Co dalej z terenem zielonym w centrum osiedla Zwycięstwa?” – panel dyskusyjny.

Rada Osiedla zaprasza mieszkańców do spotkania się, wyrażenia swojej opinii, podzielenia się pomysłami. Prezentacja obecnego stanu wynikającego z uchwalonego planu zagospodarowania i dyskusja od godz. 16:30 w salce parafialnej pod kościołem.

Poza tym m.in.:
od 15:00
Zabawy dla dzieci organizowane przez przedszkole, świetlicę ”Motylarnia”, CIS „Etap” (akcja „Prezent dla mamy”)
Scenki rodzajowe – Teatr mplusm & Sąsiadki
Darmowa dmuchana zjeżdżalnia
Pokazy jazdy konnej w wykonaniu dzieci
i młodzieży (stajnia „Lajkonik”)
Darmowe przejazdy końmi i kucykami
od 16:00
Pokazy strażackie, najwyższy w Wielkopolsce podnośnik koszowy (53 metry) JRG 5 z Piątkowa
Możliwość wygrania wjazdu na górę!
Pokazy i praktyczny instruktaż pierwszej pomocy medycznej
Samoobrona dla każdego: pokazy z nauką

Jednostka Pomocnicza Miasta Poznania – Nowe Winogrady Północ zaprasza na poczęstunek (m.in. grochówka) oraz do udziału w konkursie „Zielony Poznań” (szczegóły na stoisku).