Festyn Rodzinny w Antoniowie, Dąbrowa Górnicza

Antoniów, Dąbrowa Górnicza mapa

piątek 22.07.2016

Wstęp wolny

Piknik Rodzinny Antoniów PKZ

Gry, warsztaty, konkursy i kino plenerowe – to wszystko już 22 lipca od godziny 16.00 w Antoniowie, podczas Festynu Rodzinnego organizowanego przez Pałac Kultury Zagłębia. Zapraszamy wszystkich, którzy wolą spędzać czas na wspólnej zabawie i lokalnej integracji, zamiast oddawać się wakacyjnej nudzie.

Idąc za ciosem ubiegłorocznych Festynów Rodzinnych, które cieszyły się dużą popularnością, dajemy ciąg dalszy idei spędzania czasu w rodzinnym gronie. W najbliższy piątek, przy Świetlicy Środowiskowej w Antoniowie czekać będą animatorzy z Pałacu Kultury Zagłębia. Jednak na konkursach, warsztatach plastycznych i zawodach sportowych się nie zakończy. Tuż po animacjach przyjdzie czas na Letnie Kino Plenerowe. Dla mieszkańców Dąbrowy wyświetlimy film pt.: „Dzikie Historie”. Dlatego zapraszamy zarówno najmłodszych melomanów zabawy na świeżym powietrzu, jak i tych starszych, lubujących się w kinie pod chmurką.

http://www.palac.art.pl/pl/aktualnosci/piatkowy-festyn-rodzinny

Wstęp wolny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
palac_kultury_zaglebia_PKZ_logo

Pałac Kultury Zagłębia

Placówka prowadzi działalność imprezową i kulturalno-oświatową, skupioną na animacji zawodowego i amatorskiego ruchu artystycznego. Warto wspomnieć o sztandarowej imprezie, jaką są "Barbórkowe Spotkania Teatralne", odbywające się w Pałacu nieprzerwanie od 1973 roku. Założeniem "Spotkań" jest promowanie …

Więcej

Adres:

Plac Wolności 1
41-300 Dąbrowa GórniczaKontakt:

(32) 260 04 17
promocja@palac.art.pl
http://palac.art.pl

ZOBACZ TAKŻE:festyn, piknik

Zobacz także