Festyn dla Dzieci w ZOO w Poznaniu

Data wydarzenia: niedziela 26.06.2011

26 czerwca zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na festyn, który odbędzie się w Nowym ZOO, na terenie Ogródka Dziecięcego, w godzinach od 11 do 15. Patronat nad imprezą objął portal miasto dzieci.pl, który przygotował program animacji dla dzieci w wieku 1-3 lata: zabawy z animatorem, maskotkę firmową Myszkę, zabawy ruchowe z chustą
animacyjną i zajęcia plastyczne z motywem wyprawy do ZOO.

Głównym motywem zabaw stanie się wspólne czytanie książki o Lilianie Pędziwiatr, autorstwa Tanyi Stewner , (tłumaczoną z niemieckiego przez Annę Taraskę Pietrzak). Seria składa się z sześciu tytułów, bohaterką jest Liliana, 9 letnia, sympatyczna dziewczynka, która potrafi porozumiewać się ze zwierzętami, a jakby tego było mało, jej śmiech powoduje ze wszystko wokół rozkwita. Bohaterami poszczególnych książek o Lilanie są: słoń, tygrys, małpa, delfin, koń i panda. Nasz ogród zoologiczny objął serię o Lilianie patronatem.

W bogatym programie imprezy również: pokazy tańca Szkoły Tańca Malta, plac zabaw Jupi Parku, Słonecznej Krainy, Sali Myk-Smyk i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki!!!!