Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży: Bajdurek

SCKM, ul. Wietora 15, Kraków
📅 poniedziałek 27.04.2020
Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży: Bajdurek
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza do udziału w powiatowych eliminacjach XXXV Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK”

Festiwal stwarza możliwość konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych oraz upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych, pracujących w szkołach podstawowych, gimnazjach, ogniskach pracy pozaszkolnej, ośrodkach i klubach województwa małopolskiego.

SCKM jest organizatorem etapu powiatowego, który odbędzie się  27 kwietnia  2020 r. Kwalifikuje on laureatów do II etapu – FINAŁU organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu ul. Długosza 2. Finał odbędzie się  16 – 18 czerwca 2020 r.

Regulamin i karta zgłoszeń  http://www.sckm.krakow.pl/festiwal-teatrow-dzieci-i-mlodziezy-bajdurek