Festiwal StopTrik – Podwieczorek z Rodziną Treflików

Kino Bodo, ul. Rewolucji 1905 r. 78/80, Łódź mapa

niedziela 11.11.2018

10 zł

Festiwal StopTrik - Podwieczorek z Rodziną Treflików

Zapraszamy na drugą część III sezonu serialu Rodzina Treflików. Na młodych widzów czekać będą wyjątkowe prezenty od Trefla!

„Rodzina Treflików” to animacja dedykowana dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Jej reżyserem jest Marek Skrobecki, będący współtwórcą oscarowego filmu „Piotruś i wilk”, który w 2007 roku triumfował w kategorii „Najlepszy Krótkometrażowy Film Animowany”. Największą siłą i zaletą „Rodziny Treflików” jest fabuła zbudowana w oparciu o konwencję animowanego musicalu, który opowiada o zabawnych sytuacjach jakie w codziennym życiu spotykają Treflika, Treflinkę oraz ich przyjaciół. Serial jest błyskotliwy i dowcipny skierowany dla całej rodziny. Promuje jednocześnie takie wartości jak: tolerancja, szacunek, przyjaźń czy więzi rodzinne.

Producent kładzie duży nacisk na aspekt edukacyjny, który pokazany jest niekonwencjonalnie, niebanalnie co czyni serial ciekawy dla każdego widza. Serial uczy budować relacje między dziećmi, rówieśnikami i rodzicami pamiętając również o więziach międzypokoleniowych.

Serial jest całkowicie polską produkcją, przy której wykorzystano pierwszy raz na dużą skalę druk 3D, który posłużył do stworzenia główek postaci. Za efekt finalny animacji odpowiedzialne jest Studio Trefl, powstałe w 2013 roku w Gdyni z inicjatywy Kazimierza Wierzbickiego, założyciela spółki Trefl SA, która od lat zajmuje się produkcją puzzli i gier planszowych, będąc jednym z wiodących podmiotów na rynku polskim i europejskim.

niedziela o 15:00 – 16:00

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także