Festiwal Rodzicielstwa Bliskości Łódź 2016 – zaproszenia do rozdania!

Art_Inkubator
📅 środa 14.09.2016
festiwal rodzicielstwa bliskości łódź 2016
Festiwal Rodzicielstwa Bliskości jest imprezą skierowaną do rodziców i do wszystkich tych, którzy mają kontakt z dziećmi. Naszym odbiorcą jest rodzic/opiekun, który niezwykle świadomie podejmuje decyzje. Zależy mu na budowaniu głębokiej i wyjątkowej więzi ze swoimi bliskimi. Jest uważnym konsumentem. W ubiegłym roku udało nam się zgromadzić podczas 3 festiwalowych dni aż 600 osób.

Co ważne, festiwal został stworzony z potrzeby serca. Przez rodziców dla rodziców, którzy chcieli szukać dla siebie wsparcia.

UWAGA! ZAPROSZENIA DO WYGRANIA!

1. Pierwszy tata, który napisze na adres karolina@miastodzieci.pl maila podpisanego imieniem i nazwiskiem oraz hasłem FRB otrzyma bilet na spotkanie tylko dla ojców, które odbędzie się  w niedzielę 18.09 o godz. 16.30.

2. Wśród pozostałych zgłoszeń (mam i tatów) rozlosujemy:

• 2 zaproszenia na wykład Agnieszki Stein (sobota 17.09 o godz. 11.30) zatytułowany „RB dla początkujących i zaawansowanych”

W trakcie wykładu opowiem o tym, skąd się wzięło rodzicielstwo bliskości, o co w nim chodzi, na jakich podstawach jest oparte, a także postaram się wyjaśnić różne mity i stereotypy związane z tym podejściem. Będziemy się wspólnie zastanawiać, „czy to prawda czy nie, że…” Chcę, aby ten wykład był sposobem na dowiedzenie się, co to znaczy być rodzicem czy profesjonalistą, któremu bliskie jest rodzicielstwo bliskości, a także na dalsze pogłębienie swojej wiedzy dla tych, którzy czują, że już sporo na ten temat wiedzą.

• 2 zaproszenia na wykład Anity Janeczek Romanowskiej (niedziela 18.09 o godz. o 11.30) zatytułowany „Kim może być jutro dzisiejsze dziecko”

Co warto wiedzieć o rozwoju dziecka na poszczególnych etapach? Jakie koncepcje mogą być pomocne w opisie funkcjonowania dzieci w różnych sferach? Jak rozumieć zmiany zachodzące w rozwoju i być empatycznym towarzyszem dzieci? Bliskość to nie moda — o koncepcjach rozwojowych wyjaśniających znaczenie bliskości i relacji z rodzicami dla psychospołecznego rozwoju dziecka.

Informacja organizacyjna:
Możliwa jest obecność dzieci „na kolanach”. Dla starszych prosimy kupić bilet. Pamiętajcie jednak, że jest to wykład w którym ma uczestniczyć 150 osób. Jest to sala w której nie ma możliwości zorganizowania przestrzeni dla dzieci.Chcielibyśmy zadbać o wszystkich uczestników i niezakłócony odbiór, dlatego zdecydujcie czy udział z dzieckiem będzie komfortowy dla wszystkich.

Zobacz tegoroczny program wydarzeń dla dzieci

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Zobacz program Festiwalu dla rodziców

Sprzedaż biletów na Festiwal ruszyła 3 września (sobota) o godz. 12:00.

Bilety na spotkania i warsztaty dedykowane dla dzieci, oprócz spektaklu teatralnego, są bezpłatne.
Bezpłatne wydarzenia mają ograniczoną liczbę miejsc, aby w nich uczestniczyć, należy zarezerwować bilet darmowy.

Zobacz, czym jest rodzicielstwo bliskości (youtube)

Zobacz, jaka atmosfera panowała na ubiegłorocznej edycji:

Aktualna strona: