Festiwal Oddechu – #2 Scena Kids ODWOŁANY

Elektrownia Powiśle mapa

sobota 22.01.2022 do niedziela 23.01.2022

Festiwal Oddechu – #2 Scena Kids ODWOŁANY

Ze względów na obostrzenia epidemiologiczne, tegoroczny Festiwal został odwołany.

 

Podczas drugiej edycji Festiwalu Oddechu stworzona została wyjątkowa SCENA KIDS – czyli program wydarzeń zaprojektowany specjalnie z myślą o i dla dzieci. Celem Festiwalu jest promocja świadomego oddychania oraz praktyki uważności wśród najmłodszych.

SCENA KIDS to miejsce spotkań z różnymi praktykami i technikami łączącymi pracę z ciałem, emocjami i psychiką. To program kameralnych wydarzeń i zajęć, które pomagają dzieciom w wyciszeniu i relaksacji, wzmocnieniu odporności, znalezieniu równowagi wewnętrznej i poczucia szczęścia. To wreszcie przestrzeń na fizyczny i emocjonalny oddech.


W dzisiejszych zaskakujących czasach kluczową rolę odgrywa edukacja, jak żyć w lepszym, bliskim kontakcie ze sobą i światem, budować własną samoświadomość, a przy okazji troszczyć się o siebie i swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Naukę rozpoznawania i umiejętnego zaopiekowania się własnymi potrzebami należy rozpocząć od najmłodszych lat, dlatego w programie Festiwalu znajdziesz ofertę dla każdej grupy wiekowej (od niemowlaków do nastolatków).

W ramach SCENY KIDS zapraszamy dzieci do zbudowania uważności na to, co istotne tu i teraz, chwilowego zatrzymania się w pędzie codzienności i natłoku obowiązków, zwrócenia się ku sobie, otaczania siebie życzliwością i zrozumieniem. Stworzyliśmy bezpieczną i spokojną przystań, w której nadrzędną wartością jest jakościowo spędzony czas.

W programie wydarzenia znajdziesz m.in. teatr dźwięku i warsztaty medytacyjne, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, naukę narzędzi służących odprężeniu i zminimalizowaniu stresu, zajęcia z jogi i pranajamy, jogi śmiechu, mindfulness, warsztaty bliskości w ruchu oraz techniki masażu relaksacyjnego, metody Shantala i pokaz sesji Access BARS®.

SCENA KIDS to:

  • 20 różnorodnych spotkań i warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku
  • 15 zaproszonych prelegentów, szkoleniowców, trenerów
  • 20 wyjątkowych godzin wspierających dobrostan najmłodszego pokolenia
  • pierwsza tego typu w Polsce holistyczna oferta zajęć praktycznych dla dzieci odnosząca się do tematyki świadomego oddechu

Szczegółowy program wydarzenia:  https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu

Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom +3 i +4)
Termin: 22-23 stycznia 2022 r.

Festiwal Oddechu scena kids
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie