Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL

Juszkowo
📅 piątek 24.08.2018 do niedziela 26.08.2018
Festiwal Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL

W dniach 24-26 sierpnia 2018 Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Cieplewie zaprasza na drugą edycję Festiwalu Objazdowych Teatrów Lalkowych Młodego Widza FOTEL. W tym roku w Juszkowie w gminie Pruszcz Gdański na czterech scenach zaprezentuje się kilkanaście teatrów, w tym pięć zagranicznych. Przez trzy dni nad malowniczym zakolem Raduni królować będą marionetki, jawajki, pacynki i kukły. W naszej festiwalowej kawiarence odbędą się spotkania autorskie z twórcami a w strefie warsztatowej będzie można spróbować swoich sił w samodzielnym tworzeniu lalek. Nowością będzie również japoński teatr kamishibai.

W tym roku partnerem OKSIBP jest Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim, który zaprasza teatry na sceny w Marzęcinie. Jest to urocza miejscowość gminy Nowy Dwór Gdański. Zachęcamy do zapoznania się z programem na www.festiwaljuszkowo.pl oraz do polubienia https://www.facebook.com/festiwal.juszkowo/